flybmi تیم جدید مدیریت ارشد را اعلام کرد

فرداد پرواز

3 مهر 97


flybmi اعلام کرده است که آن را یک "بازسازی قوی" از رهبری ارشد خود می داند. تحت برنامه Jochen Schnatt، که در حال حاضر مدیر اصلی تجاری با حامل است، نقش مدیر عامل در 11 اکتبر را به عهده خواهد گرفت. تیم شاتوک در اوایل سال جاری به عنوان مدیر موقت فیدبرم به منظور کمک به این روند انتقال به فلیبمی ملحق شده است و اکنون به بولیوی خود بازگشت تا نقش رهبری جدیدی را ایفا کند. "از چند ماه گذشته بخشی از تیم flybmi بوده است و من بسیار مطمئن هستم که چیزهای زیادی برای flybmi و مردمش وجود دارد.

Shattock گفت: "من می خواهم از همه در شرکت بپرهیزم و آرزوی موفقیت تیم را برای آینده به ارمغان بیاورم."

با در نظر گرفتن Schnatt نقش مدیر عامل در flybmi، با داشتن شرکت در سه سال گذشته، ساختار سازمانی برای تنظیم بهتر نیازهای کلیدی flybmi در پیش رو تنظیم می شود. بخش مهمی از این سازوکار سازمانی، انتصاب مالکوم ساترلند به عنوان افسر عملیاتی جدید فلوبمی نظارت بر کلیه عملیات عملیاتی flybmi است، که به شانات گزارش می شود. علاوه بر این، اسنات نیز همچنان مدیران فروش و توسعه کسب و کار، فابریس بینه، درآمد و برنامه ریزی، بری اواتن و مشتری و بازاریابی، آنتونی قیمت را ادامه خواهد داد، در کنار مالی افیس مالی، پل رابرتس و رئیس مردم، سوزانا اسمیت .

Schnatt در مورد نقش جدیدش توضیح داد: "من احساس می کنم بسیار ممتاز است که از او خواسته شده است تا نقش مدیر عامل را بر عهده بگیرد و بتواند با تیم بزرگ کار کند که ما باید همه چیز را به سطح بعدی منتقل کنیم. "من نیز خوشحال هستم که از مالکوم به تیم خوشامد بگویم، که با تجربه قبلی خود در ویرجین آتلانتیک و گروه توماس کوک ارزش زیادی برای تیم و تلاش در flybmi به ما می دهد و در این زمان بسیار هیجان انگیز به ما پیوست." پیتر بوند، مالک شرکت هواپیمایی، رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی سرمایه گذاری را به عنوان نقش فعالتری برای تقویت عملیات روزمره flybmi و Loganair بر عهده خواهد گرفت. پرواز بمبی یک ناوگان 19 جک تمام جت را ایجاد می کند که ارتباط بین مناطق کلیدی رو به رشد در یک منطقه اروپایی با دروازه های اصلی در بریستول، مونیخ و بروکسل را ایجاد می کند.