سفر به موریس

فرداد پرواز

سفر به موریس

مارک تواین جمله ی معروفی دارد که “موریس قبل از بهشت ساخته شده است و سپس بهشت از روی این کشور کپی گردیده است”. شاید همین جمله عمق زیبایی بی نظیر این کشور جزیره ای در جنوب غربی اقیانوس هند را توصیف کند. این کشور که در قرن های گذشته مستعمره ی پرتغال، هلند، فرانسه و انگلستان بوده است، سرانجام استقلال خود را دهه ی 1970 میلادی به دست آورده و امروزه کشوری مستقل با ظرفیت های توریستی فوق العاده است. با 2Safar همراه شوید تا از این کشور زیبا اطلاعات بیشتری به دست بیاورید.

فرداد تور


حیات وحش

موریس زمانی تشبیه به ماداگاسکار می شد و امروزه توریسم حیات وحش این کشور پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. دلیل این امر حفاظت گونه های مختلف پرندگان در این کشور است که از این نظر مقام اول را در دنیا دارا می باشد. دو پرنده ی زیبایی که منحصر به جزایر موریس هستند مرغ اقیانوس هندی (کبوتری صورتی رنگ) و کسترل موریتانی (نوعی باز) نام دارند. به جز پرندگان لاک پشت های غول پیکری که آزادانه برای خود گردش می کنند و همچنین دلفین ها و کوسه هایی که در آب های اطراف جزایر موریس که یکی از غنی ترین محیط های زیست جانوران دریایی است به شنا مشغول هستند، توریست های عاشق حیات وحش را به این جزیره می کشانند.

فرداد تور


فعالیت های توریستی

ورزش های آبی در جزایر موریس طرفداران بی شماری دارد. گردش در آب ها و مرداب های اطراف جزایر با قایق، انواع موج سواری، شنا و امکانات غواصی فرصتی برای توریست باقی نمی گذارد که از خود بپرسد چه کند. به خصوص غواصی در آب های اطراف لذت زائد الوصفی دارد. دریای موریس کم عمق است و صخره های مرجانی و توپوگرافی حیرت انگیز دریا تجربه ای منحصر به فرد برای غواصان رقم می زند.

در خشکی نیز می توانید به فعالیت هایی چون پیاده روی در طبیعت، اسب سواری و گلف بپردازید. تعطیلاتی از این آرامش بخش تر سراغ دارید؟

فرداد تور


هتل های عالی

از آن جا دریای آبی اطراف جزایر که رنگش به یاقوت کبود می زند و به علاوه سواحل پودری سفید رنگ جزایر موریس شهرت زیادی دارد، هتل های شیک زیادی در این جزایر احداث شده است. این هتل ها چشم اندازی فوق العاده به اقیانوس هند دارند و خدمات دهی آن ها عالی است. اغلب آن ها به سالن های اسپا، اتاق های طراحی شده ی بسیار شیک و امکانات ورزش های آبی متنوع مجهز هستند. استخر های رؤیایی و رستوران هایی در کلاس جهانی از دیگر ویژگی های هتل های موریس است. امکان ندارد خاطره ی اقامت در هتل های لوکس موریس تا ابد در خاطرتان نقش نبندد. اگر چه هتل های لوکس زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند اما هیچ کدام به پای هتل های موریس نمی رسند زیرا شما با اقامت در این هتل ها واقعاً احساس یک پادشاه را خواهید را داشت و این به دلیل رفتار حرفه ای و خاص کارکنان هتل با مهمانانشان است.

فرداد تور


رستوران های درجه یک

موریس بهشت شکمو ها است و تعدادی از بهترین رستوران های جهان را در خود جای داده است. بخشی از این رستوران ها در هتل های پنج ستاره ی این جزایز قرار دارند. در سفر به موریس شما هرگز کمبودی به لحاظ غذا احساس نخواهید کرد.

فرداد تور