مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlenDesigner Outlets

فرداد پرواز

این مرکز خرید زنجیره ای در کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، بلژیک، اتریش، هلند، انگلستان و یونان شعبه های خود را دائر نموده است. در مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت McArthurGlenDesigner Outlets در بیشتر وقت‌های سال همه برندهای مطرحش 70% تخفیف دارند. برندهای مطرحی که در این مرکز خرید نمایندگی دارند عبارتند از : رالف لورنRalph Lauren، آدیداسAdidas، دیزلDiesel، فیلاFila، هوگوباسHugoBoss، لاکوستLacoste، لویسLevis، نایکNike، سواروسکیSwarovski، ریبوکReebok . تعداد برندهایی که در اینجا هستندبه 100 برند می رسد.

از دیگر امکانات رفاهی این مرکز خرید چند بخشی،می‌توان به پارکینگ رایگان، سرویس رفت و برگشت از مرکز شهر به مرکز خرید، زمین بازی مخصوص برای کودکان و انواع رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. در لونا پارک که فضایی روباز و برای کودکان سه سال به بالا می باشد، انواع بازی های مفرح و امن وجود دارد. در اطراف این زمین بازی، فضایی برای استراحت کردن شما نیز فراهم شده است. همچنین انواع اسنک، ذرت و انواع نوشیدنی های گرم و سرد نیز در کنار این زمین بازی توسط کافی شاپ های خوب عرضه می‌شوند.

این مرکز خرید طی یکسری مذاکرات با واحد مالیاتی دولت یونان، تمامی مالیات هایی که برروی فاکتور خرید از خریداران دریافت می‌شود را در فرودگاه هنگام برگشت گردشگران، به آنها باز می‌گرداند. لذا در مرکز خرید مک آرتوگلن دیزاینر اوت لت یادتان باشد که حتما فاکتورهای خرید خود را از فروشنده دریافت نمایید و در هنگام خروج از کشور یونان، به مسئولان مربوط به مالیات که باجه هایشان در قسمت های مختلفی از فرودگاه قرار دارد، نشان دهید تا همانجا مبالغ مالیاتی که از شما گرفته شده است را به شما پس بدهند.


:Address

Spata 190 04, Greece


www.mcarthurglen.com