مرکز خرید اوت لت یانشا "Yansha Outlets"

فرداد پرواز

مرکز خرید اوت لت یانشا در ۳ ساختمان با نام‌های C ،B ،A و مساحتی بالغ بر ۱۰۰,۰۰۰ متر مربع ساخته شده است تا بتوان با خیالی راحت به گشت و گذار در میان فروشگاه‌های آن پرداخت. ساختمان A به کالاهای تجاری، کالای کودکان، انواع ساعت، ساختمان B به انواع کفش، اجناس چرم و ورزشی اختصاص دارند. اگر به دنبال برندهای برتر و بسیار مشهور و همچنین رستوران‌های مختلف هستید بهتر است ساختمان C را جستجو کنید.

از جمله مشهورترین برندهای موجود باید به هوگوباس (HugoBoss)، دان‌هیل (Dunhill)، کنزو (KENZO)، مکس‌مارا (MAXMARA)، تیمبرلند (Timberland) و کانلی (CANALI) اشاره کرد. فروشگاه هوگوباس این مجموعه بزرگ‌ترین فروشگاه آسیا در نوع خود به شمار می‌رود که در ناحیه‌ای به وسعت ۵۰۰ متر مربع بنا شده است.

علاوه بر همه‌ی این‌ها نزدیک ۱۰۰ فروشگاه عرضه‌ی مستقیم از برندهای مشهوری چون نایک، آدیداس، کاپا، اکو و گابو وجود دارد که با ارائه‌ی مستقیم و بدون واسطه‌ی اجناسشان قیمت‌ها را تا حد زیادی پایین نگه داشته‌اند. خبر خوب اینکه می‌توانید در همین مکان در نقاطی خاص ارزهایتان را تبدیل کنید.

برای دسترسی به مرکز خرید اوت لت یانشا می‌توانید از طریق متروی خط ۱۰ به ایستگاه جینگ‌سونگ (Jingsong Station) بروید و سپس با استفاده از تاکسی بقیه‌ی راه را طی کنید.


:Address

No. 9,Dongsihuan South Road,Chaoyang District


http://www.yanshaoutlets.com