مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور " Pavilion Kuala Lumpur "

فرداد پرواز

مرکز خرید پاویلیون واقع در قلب کوالامپور است و در خیابان بوکیت بینتانگ قرار دارد. میشود گفت تمام برندهای دنیا در پاویلیون شعبه دارند.برند های پرادا,سنت لارنت,توری برچ,دیانا وان فرستنبرگ,موسچینو ,فندی ,هرمس ,پل اسمیت,گیونچی,ارمنگیلدو زگنا را میتوانید در مرکز خرید پاویلیون پیدا کنید.

این مرکز خرید در 7 طبقه تجاری است و در طبقه همکف برندهای معروف دنیا وجود دارد و در طبقات دیکر برندهای مردمی وجود دارد.در زیرزمین پاویلون فود کرت بزرگ (pavilion )وجود دارد که غذاهای عربی و وسترن و چینی و ژاپنی و ایتالیایی و هندی و پاکستانی و فست فود و ......را شامل میشود.

در طبقه 5 سینمای 7 ستاره قرار دارد که تمام فیلمهای بروز دنیا بروز پخش میکند و این سینمای 7 ستاره دارای لژ vip است برای کسانی که میخواهند دور از مردم عادی از فیلم لذت ببرند.

رستورانهای لوکس و بارهای معروف برزیلی در این شاپینگ معروف شعبه دارد که تا نیمهای شب اماده پذیرایی از توریستها و مردم مالزی میباشند.

در این مرکز خرید شلوغ با ۵۰۰ مغازه و فروشگاه روبرو می شوید که اجناس متنوعی از برندهای بین المللی و داخلی دارند؛ پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی بهداشتی و انواع مختلفی از اجناس که همگی باکیفیت و با قیمت های مختلفی عرضه می شوند. هرچند که در مالزی به نسبت ایران قیمت اجناس کمتر است ولی اگر بخواهید دست روی اجناس برند بگذارید خوب معلوم است که باید پول زیادی خرج کنید البته در اینجا برندهای قیمت پایین تر هم شعبه دارند که اگر می خواهید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید می توانید به سراغ آن ها بروید.


:Address

168, Bukit Bintang Street, Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia


www.pavilion-kl.com