مرکز خرید سوریا کی ال سی سی" Suria KLCC "

فرداد پرواز

مرکز خرید سوریا کی ال سی سی کوآلالامپور در طبقه ی همکف یک برج دو قلوی فولادی ۸۸ طبقه ای که در سال ۱۹۹۹ افتتاح شده، قرار دارد که دارای ۴۵۱٫۱ متر ارتفاع می باشد.مرکز خرید سوریا از مهمترین مراکز خرید مالزی در بین دو برج دوقلوی پتروناس قرار دارد و نقش ارتباطی این دو برج را در قسمت پایه نیز ایفا می‌كند. این مرکز خرید در ۶ طبقه بنا شده است. منحصر بفرد‌ترین مارك‌های دنیا را در این مركز خرید خواهید یافت.

در این مرکز تجاری تنها شعبه از شرکتهای مطرح و معتبر دنیا را می بینید که اجناس ارائه شده برای همه افراد جذابیت دارد. در هرشش طبقه این بازار تنها از شرکتهای معتبری مانند Marks & Spencer، Tiffany & Co، DKNY،Calvin Klein و Polo و برخی از شرکتهای معتبر ژاپنی با نام تجاریKinokuniya در این مرکز یافت می شوند.

سوریا کی ال سی سی به عنوان یکی از برترین مراکز خرید کوالالامپور محلی برای عرضه بهترین برند های بین المللی در عرصه پوشاک و مد مانند کلوین کلین، کریستین دیور، رالف لورن، گوچی، لویس ویتون و بری بری می باشد در واقع تعداد برند های مطرح بین المللی و ملی در اینجا به 320 عدد می رسد. این مجموعه همه گونه امكانات رفاهی از جمله پاركینگ، تاكسی و دستگاه های خودپرداز را برای رفاه حال بازدیدکنندگان فراهم کرده است.

جدا از داشتن 320 فروشگاه تخصصی، این مرکز مجموعه ای وسیع از رستوران ها و کافه ها را در خود جای داده است. همچنین شما می توانید در آن سرگرمی، تفریح، دکوراسیون منزل، یک سالن کنسرت، گالری هنر پتروناس و مرکز اکتشافات علمی پتروسینس را نیز بیابید.


:Address

241, Kuala Lumpur City Centre, City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia


www.suriaklcc.com.my