مرکز خرید مترو سیتی فورم " Batumi Metrocity forum "

فرداد پرواز

مرکز خرید مترو سیتی شامل فروشگاه هایی با برند های شناخته شده ای همچون lc wiciki، koton ، Alexander Gardi، و zara می باشد. علاوه این برند ها، محصولات متنوع داخلی و بین الملی دیگری نیز با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می گردد. این مرکز خرید دارای بخش های متنوع و گوناگون در زمینه پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، لوازم خانگی، مبلمان، کیف و کفش، محصولات بهداشتی و آرایشی، سوپرمارکت و رستوران و کافه می باشد.

مرکز تجاری مترو سیتی می تواند محلی برای خرید باشد، در عین حال که تمامی امکانات رفاهی، اقامتی و تفریحی را برای گذراندن یک تعطیلات خانوادگی و دوستانه داراست. این مجموعه شامل پارکینگی با ظرفیت ۳۰۰ خودرو، فضای سبزی بزرگ، منطقه بازی کودکان و استخری روباز در محوطه بیرونی مرکز خرید می باشد. در این مرکز بزرگترین اتاق کنفرانس شهر باتومی با ظرفیتی بالغ بر ۱۵۰۰ نفر برای برگزاری کنفرانس ها و همایش های مختلف تعبیه شده است.

در تمامی این فروشگاه ها بهترین اجناس با قیمتی مناسب و کیفیت برتر به فروش می رسد. برخی از فروشگاه ها نیز در زمینه فروش مارک های معروف بین المللی فعالیت دارند. برای خرید از مرکز خرید متروسیتی فوروم توصیه می شود در زمان عصر به این بازار سر بزنید و از فروشگاه های آن دیدن کنید. بهترین برندهای معرووف جهانی را می توان در این بازار پیدا کرد.


:Address

1 Lech and Maria Kaczynski St, Enter A, Batumi 6000, Georgia


www.metrocity.ge