مرکز خرید ویوو سیتی "VivoCity "

فرداد پرواز

سنگاپور به خاطر داشتن بهترین مراکز خرید در آسیا معروف است. یکی از این بهترین‌ ها ویوو سیتی است. ویوو سیتی منزلگاه بزر‌گ‌ترین سینمای سنگاپور، بزرگ‌ترین مغازه اسباب‌بازی فروشی، یک آمفی تئاتر، و چهارفودکورت است.

این مرکز خرید ۷ طبقه مجموعه‌ ای از برندهای خوب دنیا است، از آرمانی (Armani) و گپ (Gap) گرفته تا ساعت‌های ساخت سوئیس. حتی اگر قصد خرید نداشته باشید، این مکان ارزش دیدن دارد. رستوران‌های بسیار خوبی برای هر ذائقه‌ای منوی مناسبی را روبه‌روی مشتریان قرار می‌دهد.

در ویووسیتی 15 سالن سینما وجود دارد که ظرفیت آن به 2300 نفر می رسد و دو رستوران بین المللی بزرگ در این مرکز وجود دارد که یکی از آنها 2200 مترمربع و دیگری 2500 متر مربع وسعت دارد.پارکینگ این مرکز گنجایش 4000 اتومبیل را دارد، همچنین ایستگاه مونوریل در طبقه سوم این مرکز خرید قرار دارد.

علاوه بر مغازه‌های پوشاک، مغازه‌های کتاب‌فروشی، آلات موسیقی، جواهرات، لوازم ورزشی، کفش، لوازم آرایشی، و داروخانه نیز در این مکان وجود دارند.

در طبقه دوم و بام مجموعه یک زمین بازی برای کودکان ساخته شده است. در این بازار برخی از شرکت های بزرگ شعبه های خود را راه اندازی کرده اند که از جمله می توان به GAP، Ted Baker و فروشگاه اسپانیایی Spain 2 Dreana که ارائه دهنده مارک های Desigual و FC Botiga است، اشاره کرد.

اجناس این بازار عبارتند از پوشاک، لوازم آرایش، کیف و کفش، عطر و ادکلن، ساعت، لوازم دیجیتالی و ... که به قیمت مناسب عرضه می شوند.


:Address

1 Harbourfront Walk, Singapore 098585


www.vivocity.com.sg