مرکز خرید" جانگ‌ سیلون "

فرداد پرواز

مجتمع تجاری جانگ‌سیلون، در مرکز شهر قرار دارد. دو مغازه اصلی این مجتمع شامل مغازه پر زرق و برق رابینسون، و سوپرمارکت بیگ سی است.

مرکز خرید جانگ سیلون دارای 3 طبقه و 200 مغازه دیگر در این مرکز خرید رویایی، لباس‌ها، عینک، عینک آفتابی، لازم آرایشی و ادکلن، کفش، دی‌وی‌دی، بازی‌های کامپیوتری، میلیون‌ها تلفن همراه و لوازم جانبی، و اجناس الکتریکی می‌فروشند که همگی دارای مارک‌های معتبر هستند.مرکز خرید جانگ سیلون قیمت مناسبی دارد.علاوه بر این نگران خستگی هم نباشید، این مکان رویایی به فکر سرگرمی شما نیز می باشد. این مجتمع دارای مکان‌های تفریحی بسیاری است که از جمله‌‌ی آن‌ها ۵ اتاق با سینمای اس.اف یا علمی-تخیلی و استرایک بول (Strike Bowl) با ۱۶ مسیر بولینگ است که در روزهای بارانd مکان بسیار مناسبی برای تفریح است. این سینما هر روز در ساعت‌های مختلف ۵ فیلم از فیلم‌های جدید جهان را پخش می‌کند. مطمئنا از این سینما با صندلی‌های راحت و فیلم‌های تری‌دی با بلیت ارزان لذت خواهید برد. استراک بول دارای ۱۶ مسیر بولینگ، بازی‌های ویدیوئی، و اسنوکر است که کفش‌های بولینگ به قیمت مناسب کرایه می‌دهد.

این مکان از ساعت ۱۱ پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

نزدیک در ورودی، ۲ مغازه ورزشی بزرگ وجود دارد که تقریبا روبه‌روی هم هستند. نام این مغازه‌ها سوپراسپورت (SuperSport) و اسپورت وورلد (Sport World) است. هر دو این مغازه‌ها در سمت چپ راهروی ورودی قرار دارند. شما می‌توانید قیمت‌های اجناس این مغازه‌ها را با هم مقایسه کنید و با اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب یک خرید عالی داشته باشید.برندهایی که در اینجا می‌توانید پیدا کنید شامل رالف لورن، Lancôme، جورجیو آرمانی، Estée Lauder، پائول اسمیت، Clinique و Revlon هستند.


:Address

181 Tambon Patong, Amphoe Kathu, Chang Wat Phuket 83150, Thailand


http://www.jungceylon.com