مرکز خرید "سنترال فستیوال"

فرداد پرواز

از بزرگ‌ ترین مراکز خرید شهر پوکت ، سنترال فستیوال می باشد که شامل 300 فروشگاه با اجناس دارای برند، صنایع دستی تایلندی و وسایل الکترونیکی می باشد . این مرکز بزرگ در حومه شهر پوکت قرار دارد . برای رفتن به آنجا نیاز به یک تُک تُک یا تاکسی خواهید داشت. مرکز خرید سنترال فستیوال در انتهای جنوبی پاتونگ، پشت سر هتل هالیدی این قرار دارد. کلیه مراکز تفریحی یک فروشگاه شبانه دارند، اما بزرگ‌ ترین آنها در منطقه پاتونگ واقع شده است.

بهترین کالاهای ارزان قیمت و مناسب در این مرکز خرید به چشم می خورد ،که شامل : انواع البسه ، تجهیزات ورزشی، انواع ساعت‌، سوغات‌، چمدان و برخی از بهترین کپی‌هایی که شما می‌توانید پیدا کنید می باشد .

این مرکز خرید دارای حدود ۳۰۰ فروشگاه اعم از پوشاک، صنایع دستی، لوازم الکترونیکی و ... می باشد.

پارکینگ مرکز خرید، بصورت رایگان به بازدیدکنندگان خدمات ارئه می دهد. یکی از مراکز خرید بزرگ پوکت که تنوع زیاد اجناس برند و غیر برند، و همینطور غذاهاش باعث میشه لحظات خوبی رو در اون بگذرونین. قیمت های این مرکز خرید متوسط است اما اگه زمان تخفیف ها در این مرکزخرید حضور داشته باشین مطمئنا دست خالی بیرون نمیاین.

سوپراسپرت که نمایندگی فروشگاه لوازم ورزشی شماره ۱ تایلند می باشد، در طبقه سوم مرکز خرید سنترال فستیوال واقع شده است.

در این فروشگاه طیف وسیعی از کالاهای ورزشی با قیمت مناسب ارائه می گردد. اکثر برندهای مشهور لوازم ورزشی در این فروشگاه موجود است.


:Address

Wichit, Mueang Phuket District, Phuket 83000, Thailand