مرکز خرید "DLF Promenade"

فرداد پرواز

مرکز خرید "DLF Promenade" واقع در جاده نلسون ماندلا در قلب مرکزهای گردشگری، در سال 2009 افتتاح شده و دارای 3 طبقه می باشد و ترکیبی از خرید، رستوران ها و کافه ها و سرگرمی های فوق العاده و منحصر به فرد را ارائه می دهد.به موجب ارائه بهترین خدمات ،تنها مقصد مد در شهرستان است.این مرکز خرید فضایی مناسب برای مشتریانی که به دنبال یک تجربه خرید باکیفیت با قیمت مناسب همراه با یک محیط شیک هستند می باشد.

مرکز خرید DLF promenade نه تنها به برخی از بهترین مارک های در صنعت خرده فروشی مد می بالد، بلکه به خاص بودن خود نیز می بالد.بزرگترین منطقه بازی در فضای باز برای بچه ها،مستقر در بازار است.سایر اماکن آن شامل کافه ها، رقص فواره در امثال بلاجیو، و بزرگترین صفحه نمایش LED شهرستان است.

مرکز خرید دی ال اف با مجریان قوی خود زارا، مارکس و اسپنسر،تجربه ای متفات از بازار برای تمام کاربران به وجود اورده است.در این مرکز خرید تمامی برند های روز دنیا مانند: Gucci, D& G, Dior, louis vuitton و ... را به راحتی می توانید پیدا کنید. اینجا تنها یک مرکز خرید نیست, بلکه دارای سینما, تئاتر, کافی شاپ, رستوران, محل مناسب بازی کودکان و ... می باشد.


:Address

3, Nelson Mandela Marg, Vasant Kunj Malls, New Delhi, Delhi 110070, India


http://dlfpromenade.com