Virtuoso هشت قطعنامه سفر سال نو را برای سال 2018 به اشتراک می گذارد

فرداد پرواز

07 دی 1396


نیویورک - سال نو به معنی فرصت های جدید برای بهبود شخصی است، به طوری که در روز اول ژانویه، رویکردهای سریع، بسیاری از مردم قطعنامه های سال نو خود را ایجاد می کنند. در این رویکرد، شبکه جهانی گردشگری لوکس ارائه می دهد هشت راه سفر می تواند به زندگی عمیق تر در سال 2018 منجر شود.

سفر بیشتر مسافران گزارش می دهند که اعمال بسیار مهمی در بازدید از جاهای جدید باعث می شود آنها شادتر، سالم تر، خلاق تر، آرام تر و موفق تر در کار باشند. اما بسیاری از مردم برخی از زمان تعطیلات سخت خود را بر روی میز را ترک کنند. برای فرار از اداره، یک زمان آهسته از سال را انتخاب کنید و برای پیشبرد اهداف کتاب پیش بروید. اگر زمان و پول مسائل باشد، حتی گشت های آخر هفته خارش شست وشو را خراشیده می کنند.

داوطلب Voluntourism در حال افزایش است محبوبیت به عنوان مردم خوش آمدید فرصت برای انجام خوب، یادگیری و سفر در همان زمان. در سالی که در معرض بلایای طبیعی قرار می گیرد، فرصت هایی برای کمک به مقصد های مسافرتی محبوب وجود دارد. باشگاه گریس بی در جزایر تورکس و کایکوس می تواند مهمانان را برای کمک به تلاش های بهبود محلی پس از طوفان ایرما و ماریا کمک کند.


https://www.traveldailynews.com