Ryanair گزینه های خرید بلیط در اسپانیا و فرانسه را گسترش می دهد

26 آذر 1397

در همکاری با Coras، بلیط Ryanair بلیط خود را در تئاتر و جاذبه های گردشگری در 19 کشور اروپایی در وب سایت خود ارائه می دهد. مشتریان Ryanair اکنون می توانند بلیط هایی را برای برخی از بزرگترین مسابقات فوتبال خریداری کنند، هم به طور مستقیم از طریق بلیط Ryanair و هم از طریق صفحه Trip Active، مطابق با تاریخ و مقصد سفر رزرو شده خود. گرگ اوگورمن، مدیر اجرایی Ryanair، گفت: "ما خوشحالیم که با Coras همکاری می کنیم تا رویدادهای بیشتری را برای سرویس های Ryanair Tickets اضافه کنیم، که به مشتریان امکان خرید بلیط برای برخی از رویدادهای ورزشی اروپا را می دهد.

بلیط های Ryanair در حال حاضر بلیط هایی را به جاذبه های توریستی برجسته مانند برج ایفل، کولوسئوم و لندن چشم ارائه می دهد، از جمله نمایش آلبوم های آلدین، Les Misérables، The Lion King و Wicked. "

بلیط ها در حال حاضر در دسترس برای بازی های لالیگا، اتلتیکو مادرید، اسپانیول و مالاگا، و همچنین تولوز FC در Ligue 1 فرانسه است. مسابقات فوتبال و راگبی در هفته های آینده در دسترس خواهد بود و مشتریان می توانند بلیط هایی را برای هر رویداد در ده زبان و هشت ارز (یورو، استرلینگ، دهرام، دلار، کرون نروژی، کرونا، کرون دانمارکی و زلوتی) با ارزهای بیشتر و پیشنهادات خرید پيگيري كردن. مارک مک لافلین، مدیر اجرایی Coras گفت: "برنامه های سفر به طور فزاینده ای با خرید یک بلیط رویداد آغاز می شود، چه برای یک مسابقه فوتبال یا برای یک هنرمند مورد علاقه موسیقی. "بلیط Ryanair مشتریان را برای کسب بهترین بلیط رویداد در سراسر اروپا، تجربه راحت تر و شخصی تر ارائه می دهد. با شروع از بلیط های لالیگا و لیگ 1، مشتریان Ryanair اکنون می توانند بلیط هایی را برای لذت بردن از بازی ها در استادیوم های مشهور اروپایی خریداری کنند و تیم ها و ورزش های بیشتری در سال 2019 اضافه شوند.