Ryanair برنامه آموزشی خلبان را در Cork راه اندازی می کند

فرداد پرواز

26 شهریور 97


Ryanair یک همکاری آموزشی جدید با مدرسه پرواز بین المللی بر پایه Cork، آکادمی پرواز اقیانوس اطلس، اعلام کرده است تا یک برنامه آزمایشی جدید را هدایت کند. یک Tánaiste، simon coveney، رسما مشارکت در Cork را آغاز کرد که Ryanair همچنان به جذب خلبانان حرفه ای آموزش دیده برای حمایت از رشد مداوم خود در سراسر اروپا ادامه می دهد و 50 شغل جدید ایجاد خواهد کرد.

Coveney گفت: "Ryanair یکی از موفقیت های کسب و کار در سطح جهانی ایرلند است و این اعلامیه تایید نسل بعدی خلبانان Ryanair در Cork آموزش دیده است خوش آمدید. "من امیدوارم که بسیاری از آنها در Cork مستقر شوند تا بتوانند در مسیرهای جدید اعلام شده از فرودگاه کرک پرواز کنند. "آکادمی آموزش پرواز اقیانوس اطلس نیز خود را به عنوان یک رهبر صنعت در آموزش تاسیس کرده است و این اعلامیه این را تایید می کند. سرانجام، به 450 دانشجوی کارآموز که از اینجا کار خود را آغاز می کنند، به شما آرزوی موفقیت می کنم. " این برنامه آموزش جامع 16 ماهه پیشرفته، خلبانان کارآموز را یک مسیر ساخت یافته برای دستیابی به مجوز خلبان خود و رسیدن به یک استاندارد که در آن آماده هستند برای پیوستن به برنامه رتبه بندی Ryanair بوئینگ 737 رتبه بندی کنند.

خلبانان شاغل در این برنامه توسط مربیان AFTA با استفاده از روش های Ryanair آموزش خواهند داد زیرا اولین قدم هایشان برای تبدیل شدن به خلبانان Ryanair است و طی پنج سال آینده 450 خلبان جدید از سراسر اروپا توسط AFTA در Cork استخدام و آموزش خواهند یافت موقعیت جهانی AFTA در بازار آموزش خلبان. کنی جیکوبز، مدیر بازاریابی Ryanair، گفت: "Ryanair خوشحال است که این همکاری آموزشی با AFTA را اعلام می کند که دارای پیشرفت قابل ملاحظه ای در آموزش خلبانان درجه یک به بالاترین استانداردها است. ما همچنان در حال برنامه ریزی 2019 تابستان ما، بزرگترین شرکت ما، با 16 مسیر از جمله چهار مسیر هیجان انگیز جدید به بوداپست، لندن، لتونی، مالت و پزنان، شروع به تثبیت تعهد ما به پنبه و منطقه مونستر ".