Mandarin Oriental، Phuket هتل در سال 2022 افتتاح می شود

فرداد پرواز

14 شهریور 97


Mandarin Oriental Hotel Group اعلام کرده است که یک مجتمع لوکس جدید را در جزیره پوکت در تایلند مدیریت می کند که قرار است در سال 2022 افتتاح شود.

Mandarin Oriental، Phuket در یکی از نواحی ساحلی توسعه نیافته که هنوز در ساحل غربی پوکت وجود دارد، قرار دارد. این 9.5 هکتار زمین را در خلیج لائم سینگ خیز و منحصر به فرد اشغال خواهد کرد.105 اتاق هتل، از جمله 37 ویلا استخر سفارشی، مهمانان را برای استراحت و استراحت در اختیار مهمانان استثنایی قرار می دهد و از فضاهای قابل توجه فضای باز برخوردار است که از منظر پانورامای دریای آندامان و غروب خورشید است. این سایت یک ساحل شن و ماسه سفید با رگه های سنگی را در بر می گیرد، که دسترسی بسیار خوبی به آن برای ماهیگیری و شنا دارد. امکانات شامل سه رستوران و میله با تنظیمات جلوی چشم انداز اقیانوس، شامل یک محل غذاخوری تمام روز، رستوران مخصوص، نوار غروب خورشید و یک باشگاه ساحلی است. مجموعه ای از امکانات تسهیل انعطاف پذیر، ایده آل برای رویدادهای برجسته، جلسات اجتماعی و یا جلسات تجاری خواهد بود. درمان های بهداشتی امضای گروه و درمان در اسپا بزرگ در Mandarin Oriental، یک مرکز تناسب اندام مجهز و دو استخر شنا در فضای باز وجود دارد. مالکیت پروژه توسط Grand Larn Luang نمایندگی می شود. پوکت تایلند بزرگترین جزیره تایلند و یک مقصد منحصر به فرد در جنوب شرق آسیا است که دارای عظمت فراوان و زیبایی فرهنگی است.

Phuket واقع در دریای اندام، بازدیدکنندگان را با طیف وسیعی از فعالیت های اوقات فراغت شامل گلف، قایقرانی، غواصی و ورزش های آبی، رستوران ها، گزینه های سلامتی و خرده فروشی ارائه می دهد. استراحتگاه در فاصله 30 دقیقه از فرودگاه است.