Four Seasons Resort بالی یکی از هتل های منحصر به فرد دنیا

فرداد پرواز

به گزارش CNN، هتل Four Seasons Resort Bali در سایان Sayan بالی یکی از هتل های منحصر به فرد دنیاست.


17 آذر 97


هتل Four Seasons Sayan، مانند رازی در میان جنگل ها و مزارع برنج در ارتفاعات گرمسیری سرسبز بالی و رودخانه Ayung مخفی شده است. 42 ویلای خصوصی دارای استخرهای روباز، باشگاه های ورزشی، تالاب ها و نواحی مدیتیشن هستند، که میزبان افرادی مانند جولیا رابرتز Julia Roberts و حتی باراک Barack و میشل اوباما Michelle Obama بوده اند. ماساژ و اسپای سنتی بالیایی آن در کنار رودخانه Ayung وجود دارد.

هتل Four Seasons بالی از کاخ عبود Ubud Palace و بازار هنر عبود Ubud Art Market ده دقیقه رانندگی و با جنگل میمون 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد. از فرودگاه بین المللی Ngurah Rai تا هتل 90 دقیقه با ماشین فاصله می باشد.

سوئیت ها: Family Suite، One – Bedroom Suite، One – Bedroom Duplex Suite

ویلاها: Royal Villa، River – View Two Bedroom Villa، Two – Bedroom Villa، Sayan Villa، RiverFront One – Bedroom Villa، One – Bedroom Villa

هر یک از سوئیت ها و ویلا ها دارای یک ناحیه غذاخوری، ناحیه نشیمن مبله و تراس خصوصی با منظره ای سرسبز هستند. لوازم جانبی شامل گاو صندوق، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و اتو می باشند. هر اتاق خواب دارای یک رخت کن و یک حمام خصوصی است.

مهمانان می توانند از تسهیلات بیزینس سنتر، صرافی و خدمات کرایه خودرو استفاده می کنند. یک کتابخانه و کلاب کودکان در ریزورت موجود است.

رستوران Ayung Terrace متخصص در غذاهای اندونزیایی است، در حالی که در Jati Bar کوکتیل و غذاهای سبک سرو می شود. در Riverside Café مهمانان می توانند از غذاهای غربی برای ناهار و شام لذت ببرند. خوردن غذا در اتاق In-room dining نیز طبق خدمات هتل امکان پذیر است.