Amadeus با همکاری Carlson Wagonlit Travel در توافق نامه جدید

فرداد پرواز

10 شهریور 97


Amadeus امضای یک بازسازی چند ساله و گسترش یک همکاری تجاری بلند مدت با Carlson Wagonlit Travel برای ارائه فن آوری است. مشاوران Carlson Wagonlit Travel در سراسر جهان به عنوان بخشی از این موافقتنامه، به محتوای گسترده سفر در پلت فرم Amadeus Travel و آخرین تکنولوژی از جمله Amadeus Sales Platform Connect دسترسی خواهند داشت. ترکیبی از محتوا و ابزار، مشاوران Carlson Wagonlit Travel را قادر می سازد تا خدمات با کیفیت و شخصی را به مسافران به شیوه ای ساده و موثر ارائه دهند. وینس چیریکو، معاون ارشد، شرکای شبکه جهانی و فن آوری جهانی، Carlson Wagonlit Travel، گفت: "ما خوشحال هستیم که همکاری تجاری ما با Amadeus را به عنوان بخشی از استراتژی CWT 3.0 توسعه دهیم." "کار با Amadeus به ساده سازی زیرساخت های عملیاتی ما کمک می کند، نوآوری مشترک را فراهم می کند و سرعت رشد جهانی ما را افزایش می دهد."

بخشی کلیدی از استراتژی Carlson Wagonlit Travel این است که سیستم عامل ها و فرآیندهای خود را ساده تر کند تا کارآمدتر شود و در نهایت تجربیات مسافرتی بهتر ارائه شود. پیاده سازی آخرین فن آوری Amadeus از Carlson Wagonlit Travel در اجرای استراتژی خود پشتیبانی می کند.

Rajiv Rajian، معاون اجرایی سفر تجاری، کانال های مسافرتی، Amadeus، افزود: "مسافران امروز به دنبال یکپارچگی، شفافیت و انتخاب هستند و فناوری مناسب برای رسیدن به این نیازها مهم است. "ما مشتاق هستیم که همکاری طولانی مدت خود را با Carlson Wagonlit Travel گسترش دهیم تا اطمینان حاصل شود که فناوری پیشرو با ثروتمندترین محتوا برای خدمت به نیازهای مسافرین تجاری امروز و فردا است."

Carlson Wagonlit Trave به تازگی به برنامه Amadeus NDC-X ملحق شده است و با Amadeus همکاری خواهد کرد تا فروشنده های حمل و نقل و خطوط هوایی را با استفاده از استاندارد IATA NDC مرتبط کند.