Aeroflot سفارش هواپیماهای SSJ100 را با شرکت هواپیمایی متحده ارائه می دهد

فرداد پرواز

20 شهریور 97


شرکت Aeroflot و شرکت هواپیمایی متحده قراردادی را برای صدور 100 هواپیمای Superjet 100 امضا کرده اند. این سند توسط ارشد اجرایی هوافلت ویتالی سائلیلیف و رییس شرکت PJSC United Aircraft Corporation یوری Slyusar در مجمع اقتصادی شرق در حضور رئیس جمهور فدراسیون روسیه ولادیمیر پوتین امضا شد. تحت توافق، UAC 100 هواپیمای SSJ100 روسی را به Aeroflot بین سال های 2019 و 2026 ارائه خواهد کرد. این هواپیما با 12 کرسی در کلاس کسب و کار و 75 کرسی در کلاس اقتصادی تنظیم خواهد شد. قرارداد نهایی پس از آنکه طرفین موافقت کردند در مورد شرایط مادی قرارداد امضاء شده و امضاء سازمانی به دست آمده است، امضا خواهد شد.

Saveliev گفت: "ما امضا بزرگترین قرارداد حمل و نقل هوایی در تاریخ Aeroflot، که تحت آن شرکت 100 مدرن روسیه SSJ100 هواپیما دریافت خواهید کرد.

"با در نظر گرفتن تحویل 50 سی سی MC-21، تا سال 2026، شرکت هواپیمایی 200 فروند از روسیه ساخته خواهد شد.

"Aeroflot از لحاظ تاریخی بزرگترین اپراتور هواپیمای روسی بوده و به بهبود تمام مدل های هواپیمای روسی که در حال حاضر در حال بهره برداری هستند کمک کرده است. "اولویت اول Aeroflot است که به منافع حمل و نقل هوایی روسیه و کشور ما عمل کند."

Aeroflot در حال حاضر 49 SSJ100 هواپیما را اداره می کند و انتظار تحویل هواپیمای 50 را دارد. اولین پرواز تجاری SSJ100 تجاری Aeroflot در ژوئن 2011 بین مسکو و سن پترزبورگ انجام شد. امروزه هواپیمای SSJ100 در مسیرهای بلغورود، نیژنی نووگورود، اورنبورگ، پرم، ساراتوف، سوچی، سیتویچارم، تیومن، چلیابینسک و سایر شهرها فعالیت می کند. هواپیمای SSJ100 همچنین به مقاصد بین المللی مانند Drzden، Vilnius، Gothenburg، Bucharest، Zagreb، Ljubljana، Riga، Sofia and Tivat پرواز می کند.

Slyusar افزود: "ما برای سال ها با Aeroflot کار کرده ایم. "به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور هواپیما SSJ100، هوافلوت به طور قابل توجهی در توسعه صنعت هواپیما روسیه کمک کرده است. "امضای این موافقتنامه جدید مرحله بعدی همکاری و سهم مشترک ما در توسعه صنعت هواپیما و گسترش ارتباطات هوایی منطقه ای و بین المللی را نشان می دهد.