8 هتل حبابی لوکس در اروپا

فرداد پرواز

آیا می خواهید خوابیدن در اتاق های حبابی را تجربه کنید؟ فرداد پرواز 8 هتل حبابی در اروپا که می توانید در آن جا تجربه ای بی نظیر داشته باشید را به شما معرفی می کند که در حومه ی شهر، جنگل و یا کویر اسپانیایی قرار دارند. این اتاق های حبابی در سراسر اروپا در مکان های مختلفی در دسترس هستند و به شما اجازه می دهند بخوابید در حالی که به آسمان پر ستاره نگاه می کنید.


1- هتل Aire de Bardenas، اسپانیا

@val3

در پارک طبیعی Bardenas Reales واقع شده است، طراحی هتل Aire de Bardenas به شما این فرصت را می دهد که در زیر نور ماه در اتاق های حبابی با دکواسیون زیبا همراه با منظره های بی پایان از چشم انداز خیره کننده بیابان بخوابید.

این ساختار کروی زیبا با تونل های حبابی متصل می شوند و دارای حمام، برق، Wi-Fi و یخچال کوچک هستند.


2- هتل Forest Domes، ایرلند شمالی

@val3

هتلی مجلل در کنار دریاچه که اقامت در اتاق های حبابی لوکس در شهر Fermanagh، ایرلند شمالی ارائه می دهد، هر کدام از اتاق ها دارای طراحی زیبا و دارای تخت خواب، صندلی های شیک و زیبا و تلسکوپ، حمام اختصاصی، دستگاه قهوه Nespresso و دیوارهای شفاف 180 درجه هستند.


3- هتل The 5 Million Star، ایسلند

@val3

بهترین تجربه برای دیدن شفق های قطبی در ایسلند، هتل aka The 5 Million Star، واقع در وسط یک جنگل مخفی، در فاصله ی حدود 5/1 - 2 ساعت از Reykjavik، به گردشگران انواع مختلفی از اتاق های حبابی را ارائه می دهد که از میان آن ها محل اقامت خود را انتخاب کنند، تمام اتاق ها مجهز به سیستم های گرمایشی، پریزهای برق و تخت هایی گرم و نرم برای دیدن آسمان پر ستاره هستند.


4- هتل Dome Garden، انگلستان

@val3

دهکده ای از 11 چادر گنبدی سازگار با محیط زیست در اعماق جنگل Dean، دارای تخت های معلق، ترکیبی از لذت بردن از زندگی در فضای باز و بسیاری از فرصت های ماجراجویی در یک هتل فوق العاده است.


5- هتل ATTRAP'RÊVES، فرانسه

@val3

یک هتل حبابی منحصر به فرد در حومه ی خوش منظره ی مارسی Marseille. در اینجا مهمانان در حباب های پلاستیکی بادی می خوابند که توسط طراح فرانسوی Pierre-Stephane Dumas ساخته شده اند و مجهز به تخت های دو نفره، حمام و تلسکوپ هستند.


6- هتل Dihan Evasion، فرانسه

@val3

یک مزرعه خانوادگی در بریتانی، به شما این امکان را می دهد که شب را در چادر های حبابی معلق در درختان بلوط صد ساله بگذرانید. از طریق نردبان به این چادر ها دسترسی پیدا می کنید، دارای چادر های شفاف همراه با تشک های گرد بزرگ و دارای پرده برای مواقع خصوصی، شبی راحت زیر ستاره ها را برای شما رقم می زنند.


7- هتل Camp Kátur، انگلستان

@val3

اگر در جستجوی یک تجربه منحصر بفرد در انگلستان هستید، هتل Camp Kátur را از دست ندهید. در حومه ی North Yorkshire، ترکیبی جالب از گزینه هایی که می توانید برای اقامت داشته باشید، شامل اتاق های منحصر به فرد پانورامای 360 درجه مخفی در جنگل را ارائه می دهد. این واحد شامل یک تخت دو نفره است با فر ش هایی از پوست گوسفند، فانوس های عاشقانه و یک بخاری گازی برای گرم کردن شما در شب های سرد، مجهز به BBQ، آتشدان، میز و صندلی، تراس بیرونی مکانی عالی برای نشستن و استراحت شماست در حالیکه به به مناظر نگاه می کنید و صدای طبیعت را می شنوید.


8- هتل Nuit Nature، فرانسه

@val3

از خوردن صبحانه ای بی نظیر همراه با مناظر باشکوه Mont Blanc در هتل Nuit Nature واقع در روستای کوهستانی Combloux لذت ببرید. اتاق های حبابی مجهز به مبلمان و تخت خوابی راحت هستند که شبی به یادماندنی را در آلپ فرانسه را برایتان رقم می زنند.