5 مقصد گردشگری برای جشن سال نو

فرداد پرواز

04 دی 1396


شب سال نو فضای جادویی به ارمغان می آورد. این یک شب منحصر به فرد است که به طور معمول توسط افرادی که توسط خانواده و دوستان احاطه شده اند لذت می برد. علاقه مندان به مسافرت، با این حال ممکن است در یک سفر هیجان انگیز قرار داده و کشف یکی از 5 امتیاز برتر که در آن جشن پایان سال 2017 بسیار خاص است. Tourism-review.com از شما دعوت می کند به سفر و تجربه فضای قابل توجه از مکان های زیر است.

لاپلند خانه کریسمس است. در اینجا افراد سالخورده و کودکان می توانند از خانه سانتا لذت ببرند و نورهای شمالی، طبیعت را به شکل خالص خود بیاموزند و فعالیت های در فضای باز مانند وسایل نقلیه برف را انجام دهند یا سافاری های سورتمه شمالی را انجام دهند.

لاپلند: لاپلندیکی از 5 امتیاز برتر برای شب سال نو است به ویژه برای این واقعیت که شما می توانید آن را تا حد زیادی با فرزندان خود لذت ببرید. پیشنهادات بسیاری از ماجراجویی همراه با بعضی از اساتید حامی الف ها در بابا نوئل وجود دارد.

ریو دو ژانیرو، برزیل :از آتش بازی جادویی در دریا ساحلی ساحلی کوکابابا، کوک کوتیل مرسوم، کابین های کابینت کلاسیک و کافی شاپ های مگا؛ شب سال نو در ریو دو ژانیرو کاملا منحصر به فرد است! بر خلاف صحنه های پرطرفدار شبانه، برزیل سنت های بسیاری از سنت ها و خرافات را دارد. در واقع، جشن شب سال نو به عنوان محلی نیاز به: پوشیدن سفید (یک خرافات است که به ارمغان می آورد صلح و رفاه) و احترام الهه اقیانوس با پریدن از هفت امواج و در حالی که هفت تعهد در نیمه شب.

نیویورک، ایالات متحده آمریکا:اگر چه خوردن انگور یک سنت مبنی بر اسپانیایی است و مرکز آن پورتا دل سل در مادرید است که می گوید نمی توان آن را در میدان تایمز در نیویورک انجام داد.میدان منهتن معروف با همسایگان و گردشگران در طول شب 31 دسامبر استقبال از سال جدید و لذت بردن از نمایش است که ارائه می دهد از فرود "قطره توپ مربع"، کاهش یک توپ غول پیکر است که به پایان می رسد.

Freeport، باهاما:سال نو در باهاما یک فرصت منحصر به فرد برای لذت بردن از خورشید، شن و دریا نیست، بلکه فرصتی است برای غرق شدن در جشن های باهامای فوق العاده Junkanoo. گردشگران و مردم محلی در نمایشگاه های رنگارنگ خیابان برای خوردن، نوشیدن، رقصیدن و جشن گرفتن Mardi Gras باهاما عادت دارند. مسافران با لباس های شگفت انگیز جذاب خواهند بود و بدون شک می خواهند رقصیدن را به ریتم های وحشی تبدیل کنند که خیابان ها را تحریک می کنند.

توکیو ژاپن:جشن های سال نو ژاپنی (همچنین به عنوان شوتسو شناخته می شوند) زمان آرام برای اندیشیدن است، بر خلاف بسیاری از جشن های سبک غربی و به همین دلیل شهر یکی از پنج امتیاز برتر در لیست است. محلی که در مراسم افتتاحیه هاتسومود برگزار می شود، برای اولین بار از معبد سال نو، با مراسم های محبوب مانند Meiji Jingu، هزاران نفر از بازدیدکنندگان را برای نماز خواندن دعوت می کند تا خدایان شنیده شوند.


https://www.tourism-review.com