بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی نقش مهمی در اشتغالزایی دارد

فرداد پرواز

2 شهریور 1396


رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی استان تهران نقش مهمی در اشتغالزایی و درآمدزایی دارد.

علی اصغر مونسان بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد،گفت : نمایشگاه محلی،برای ارائه آخرین دستاوردها و ایجاد بازار صنایع دستی برای صنعتگران در این حوزه است.

وی گفت: این نمایشگاه کمک بسیار شایانی به صنعتگران و سرمایه گذاران در این حوزه خواهد کرد.

مونسان افزود: یکی دیگر از مزیت های نمایشگاه،به نمایش در آوردن محصولات و تولیدات هموطنان در اقصی نقاط کشور است که با حضور خود،به هنرنمایی و معرفی آثار و تولیدات خواهند پرداخت.

بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان تهران از یکم شهریور ماه به مدت یک هفته تا هفتم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران همه روزه از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 برای بازدید علاقه ممندان دایر می باشد.

مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی،درباره این نمایشگاه توضیح داده بود: نمایشگاه با هدف معرفی رشته های مختلف و محصولات متنوع صنایع دستی،در فضایی نزدیک به پنج هزار متر مربع در سه سالن 8 ، 9 و 25 و همچنین 10 چادر عشایری دایر است.در نمایشگاه بیست و هشتم صنایع دستی استان تهران،هنرمندان 31 استان محصولات تولیدی خود را به معرض دید عموم گذاشته اند.


http://www.irna.ir