10 مکان گردشگری برتر در شانگهای

فرداد پرواز

شانگهای، بزرگترین و مرفه ترین شهر چین، فضای زندگی و حیاتی را به وجود می آورد که به تنهایی ارزش بازدید از شانگهای را دارد، در زیر مواردی هستند که باید در شانگهای انجام دهید.


1- سوار قطار ملگو شوید - سریع ترین قطار جهان

سوار شدن در قطار ملگو از فرودگاه پودونگ به مرکز شهر، یک راه عالی برای احساس فوق العاده شانگهای مدرن است.

در فاصله 431 کيلومتر در ساعت (270 مايل در ساعت، سرعت دوچرخه کوهنوردي پارکينگ)، اين قطار با هواي محرمانه، فوق العاده تميز و قطار مغناطيسي، تنها در 8 دقيقه 30 کيلومتر (19 مايل) را پوشش مي دهد، هرچند شما به سختي احساس مي کنيد که در حال حرکت هستید.


2- کروز در امتداد هوانگپو در راه رودخانه بوند

قدم زدن در امتداد بوند یکی از چیزهایی است که شما هرگز نباید آن را از زمانی که به شانگهای سفر میکنید، از دست بدهید.

بوند نمایش منظره های کلاسیک شانگهای از معماری استعماری و آسمان خراش ها را در امتداد 500 متر عرض رودخانه Huangpu نشان می دهد که شهر را به دو بخش تقسیم می کند.


3- لذت بردن از نمایشگاه ها و موزه های شانگهای

موزه شانگهای "شیشه ای" واقع در میدان خلق در نزدیکی جاده نانجینگ دارای مجموعه ای بزرگ از آثار تاریخی فرهنگی نادر است - بیش از 120000 قطعه. یک نمونه از مصنوعات شامل بیش از 400 برنز زیبا تزئین شده است.

برخی از نمایشگاه ها دارای توضیحات انگلیسی هستند، از جمله سرامیک باستان، برنز باستان و مجسمه های باستانی.

در شانگهای نمایشگاه و برنامه ریزی شهری و شگفت انگیز بسیار است اگر شما می خواهید در شانگهای به یک شهر مدرن به سال 2020 شبیه است.


4- از فضاهای سبز در Yuyuan Garden لذت ببرید.

Yuyuan از رودخانه بوند زیاد دور نیست، Yuyuan بیشتر احترام و تنها مانده سلسله مینگ در شانگهای است.

با توجه به مناظر زیبای آن، با پل های تزئینی، پگودا های رنگارنگ و انجیل های صمیمی جدا شده از سوی دیوارهای اژدها، برجسته ترین جای شهر است - پارتیشن هایی با دکوراسیون اژدها در بالای آن.

جادوی نفیس جید راک، گفت که یکی از مجموعه خصوصی شخصی Song Imperor Huizong است، قطعا ارزش دیدن آن را هم دارد حتما از این جادوی نفیس دیدن فرمایید.


5- نمایش پرنده ها از ساختمان مرکز مالی جهانی در شانگهای مشاهده نمایید.

پنجمین ساختمان بلند در جهان با برج بزرگ تلویزیون مروارید شرقی برای بزرگترین نمایشگاه های بزرگ در شهر شانگهای رقابت می کند.

اگرچه شما می توانید مناظر را از طبقه های مختلف مشاهده کنید، مطمئن شوید که برای رفتن به بالاترین مرکز رصدخانه - Sky Walk - در طبقه 100 که در آن شما می توانید کلان شهر چینی را از 474 متری (1،555 فوت) بالای زمین ببینید. در این رصدخانه، شاهد غروب آفتاب / طلوع آفتاب توصیه می شود.


6- تفریح و سرگرمی در پارک دیزنی لند

پارک شانگهای دیزنی لند اولین پارک تفریحی دیزنی در سرزمین اصلی چین است که جادوی دیزنی و عناصر فرهنگی منحصر به فرد چین را تشکیل می دهد. در پارک، شش تم پارک وجود دارد.

در ورود به پارک، شما احساس می کنید که در دنیای دیگری با هیجان و ماجراهای بی شماری دستگیر شده است. این مکان خوبی برای دیدار با خانواده و دوستان است.


7- در یک رستوران مجلل در برج تلویزیونی مروارید شرقی قرار بگیرید.

نه تنها شما می توانید نشستن در یک هتل دوقلو در این علامت برجسته، اما شما همچنین می توانید دیدن شهری شانگهای از "ماژول فضایی" - بالاترین سطح رصد در 350 متر (1،148 فوت) بالاتر از زمین را ببینید.

این ساختمان جذاب دارای 3 پا، 11 حوزه و 15 سطح رصدخانه است.

از طریق آثار مختلفی که در موزه تاریخ شهرداری شانگهای واقع در این ساختمان نمایش داده می شود، از شهر دیدن کنید. برج تلویزیونی مروارید شرقی را هم حتما ببینید.


8- تماشای اجرای برنامه در سیرک جهانی شانگهای

گردشگران از انواع اجرای داخلی و بین المللی لذت می برند - رقص، رقابت های موسیقی، نمایش ها و آکروباتیک در این محل.

نمونه هایی از اجرای حیوانات پر جنب و جوش در جهان سیرک شامل اجرای شیرهای دریایی می باشد. یک جای سرگرم کننده برای همه سنین حتما از این سیرک شانگهای دیدن فرماید.


9- قدم زدن در واتر تاون

شما می توانید با استفاده از پا برای قدم زدن به تحسین کانال های جذاب، پل ها و معماری در این شهر آب های قدیمی در شانگهای بروید.

به طور متناوب، شما می توانید قایق یا کشتی سواری. کوتاه ترین سواری شما را به سمت بالا و پایین کانال اصلی در وسط شهر می برد در حالی که طولانی ترین شما را در اطراف شهر و عقب می برد.

یکی از ویژگی های قابل توجه پل فنگشنگ - بزرگترین پل قوس دار در شانگهای است. این پل حدود 70 متر طول و 5.8 متر ارتفاع دارد.


10- راه رفتن در فروشگاه های شانگهای در طول جاده نانجینگ

خیابان نانجینگ معروف به خیابان پنجم نیویورک است. طعم شلوغی از تجارت چینی که خرده فروشان از سراسر جهان محصولات خود را بر روی خیابان ها نشان می دهند. خیابان نانجینگ بسیا زیبا است نگاه کردن به پایین آن فوق العاده جالب است.