گردشگری و طبیعت گردی غار در میان مسافران

29 فروردین 1397

غارهای زیرزمینی همواره در کنار هندوستان یا ویتنام یا اروپا یا امریکا و یا در جایی از درون همسایگی هستند که گردشگران در تعطیلات سفر می کنند. غواصی به طور سنتی یک سرگرمی تفریحی برای کاوش در سیستم های غارهای وحشی است. امروز گردشگری غار با بررسی سیستم های غار وحشی و همچنین غارهایی که توسط مردان انجام شده و اهمیت تاریخی دارد، مرتبط است.

Caving نیز به عنوان "spelunking" نامیده می شود. علاقه مندان به ماجراجویی، طبیعت گردان و علاقمندان به کنجکاوی ناخوشایند می توانند در جستجوی زوایای کوچک و بدون نور دنیای زیرزمینی باشند. بررسی سیستم های غار وحشی دارای چالش هایی است که می توانند متفاوت باشند. عدم وجود کل نور بیش از ورودی وجود دارد و اغلب شامل مذاکره از زمین، تنگناها و خطرات آب است.

برخی از معروف ترین غارها به یک نقاط توریستی تبدیل شده اند و این غارها مسیر کاملی را با حاشیه ها، چراغ هایی که سازه های جالب و فسیلی را روشن می کنند، و غارهای مختلف ارائه می دهند. این به این معنی است که مسافرین می توانند مقصد غار خود را براساس تحمل خود برای ماجراجویی و تمایل خود به خزیدن از طریق فضای تنگ انتخاب کنند.

غار آبی، ایتالیا- غار کروبرا، گرجستان -غار بلور در چیواوا، مکزیک - غار یخی ايس ريزن ولت در ورفن، اتریش -غار فونگ نها، ویتنام از جمله غارها برای گردشگری می باشند.

http://www.travelandtourworld.com