گردشگری نقطه مهمی در معرفی جمهوری اسلامی است

فرداد پرواز

08 شهریور 1396


به گزارش ایسنا، علی اصغر مونسان، در جریان سفر به استان یزد با حضور در نشست شورای اداری این استان، اظهار کرد: دولت دوازدهم با رأی اعتمادی که نمایندگان مجلس شورای دادن چند روز گذشته فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

وی قرار گرفتن ایران در نقطه تحولی جدید را نتیجه تلاش های انجام شده در دولت یازدهم دانست و بیان کرد: این که ما از رشدهای منفی به رشدهای مثبت چند درصدی رسیده ایم، شرایطی با ثبات در اقتصاد کشور ایجاد کرده است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان این که ثبات اقتصادی یکی از عناصر پیشرفت در حوزه های مختلف است، افزود: برنامه ششم توسعه بر اساس ثبات ایجاد شده تدوین و در دستور کار اجرا قرار گرفته است.

این مقام مسئول، دو بحث تولید و اشتغال را از جمله اولویت های اجرایی دولت دوازدهم عنوان کرد و گفت: رییس جمهور بحث اشتغال را اولویت اجرایی تمام وزارتخانه ها، قرار داده است.

وی با بیان اینکه ایجاد نزدیک به یک میلیون شغل در کشور پیش بینی شده تصریح کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار می گیرد.

«مونسان» در ادامه با بیان این که امر کنترل هزینه ها از دیگر اولویت های اجرایی است، اظهار کرد: ما باید از اقتصاد نفتی به سمت اقتصاد مولد و مردمی تغییر مسیر دهیم.

وی مردمی کردن اقتصاد کشور را یکی از تمرکزات دولت دوازدهم دانست و بیان کرد: مسئولان و دست اندرکاران باید با حمایت از بخش خصوصی زمینه های تحقق اهداف دولت را ایجاد کنند.


http://www.donyayesafar.com