مهمترین نمایشگاه گردشگری؛ تاپ ریزای پاریس به کار خود پایان داد

فرداد پرواز

10 مهر 1396


نمایشگاه گردشگری تاپ ریزا فرانسه برگزار شد و ایران با ۱۲ آژانس مسافرتی در این برنامه شرکت کرد این نمایشگاه هفتم مهر ماه به کار خود پایان داد.

یکی از مهمترین نمایشگاه‌های متخصصان بازار گردشگری نمایشگاه تاپ ریزای فرانسه است که خریداران و فروشندگان در هر بخشی از صنعت گردشگری از آن دیدن می‌کنند و تولیدات و نو آوری‌های خود را به نمایش می‌گذارند چرا که در برگیرنده فرصت‌های کاری در زمینه‌های تفریحی و حرفه‌ای است.

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی بازار گردشگری فرانسه که با نام آی. اف. تی. ام. (International French Travel Markt)- تاپ رزا (Top Resa) شناخته می شود؛ هر ساله اواخر سپتامبر در شهر پاریس برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه بیش از ۳۳۰ موسسه و شرکت دست اندر کار صنعت گردشگری معتبر خارجی شامل آژانس‌های مسافری، تورهای مسافرتی، شرکت‌های هواپیمایی، شبکه زنجیره‌ای هتل‌ها و کرایه خودرو، خدمات خود را از طریق بیش از ۱۳۰۰شرکت در نمایشگاه پاریس معرفی می کنند.

این نمایشگاه مهم‌ترین و گران ترین نمایشگاه بازار سفر و صنایع مرتبظ با گردشگری در دنیا است. بطوری که هر متر غرفه در نمایشگاه ١٨٠٠ یورو و دریافت کارت ورودی نیز ٥٠ یورو قیمت دارد.

ایران امسال در این نمایشگاه که از چهارم مهر ماه برپا شده و تا امروز هفتم مهر ماه نیز ادامه دارد، همراه با دوازده آژانس مسافرتی شرکت کرد و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مسئولیت برقراری پاویون ایران در نمایشگاه را به عهده گرفت.

ایران در این نمایشگاه ١٣٠ متر غرفه داشت،که نسبت به سال گذشته ٤٠ متر افزایش پیدا کرد. همچنین پاویون ایران،در نمایشگاه امسال با تم سمنان شکل گرفت و در طول برگزاری آن معاون سفارت ایران در پاریس، معاون وزیر اقتصاد فرانسه، فرزانه شرفبافی مدیرعامل هواپیمایی ایران و خواجه بیدختی مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان نیز از نمایشگاه و غرفه ایران دیدن کردند.


https://www.kojaro.com