تخت گاز گردشگران در طبیعت شارجه امارات

فرداد پرواز

13 مهر 1396


خودرو گردشگران در صحراهای شارجه ، امارات درهای طبیعت خود را برروی خودرو گردشگران گشود اداره بازاریابی و توسعۀ گردشگری شارجه (SCTDA) امارت، به‌عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای افزایش مکان‌های توریستی در امارات، صدور مجوز برای وسایل نقلیه لیدرها و اپراتورهای تور را،که مایل به ورود به صحرا و مناطق زیستگاه طبیعی هستند، آغاز کرده است.

اداره بازاریابی و توسعۀ گردشگری شارجه (SCTDA) امارت، به‌عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای افزایش مکان‌های توریستی در امارات، صدور مجوز برای وسایل نقلیه لیدرها و اپراتورهای تور را که مایل به ورود به صحرا و مناطق زیستگاه طبیعی هستند، آغاز کرده است.

شهر شارجه به خاطر زیبایی‌های طبیعی، حیات‌وحش و پارک‌های حیات‌وحش خود در کشور امارات شناخته شده است و همچنین یک مقصد ایده آل برای سفر و ماجراجویی در بیابان است که در سال‌های اخیر شاهد تقاضای زیادی برای گردش در بیابان و مناطق بکر آن بوده است.

اداره بازاریابی و توسعۀ گردشگری شارجه تأیید کرده است که قصد دارد یک پروژه جدید راه‌اندازی کند و در طی آن،به لیدرها و اپراتورهای تورها توریستی اجازه گشت‌وگذار با خودرو در بیابان و صحرا را می‌دهد. این مجوز باعث می‌شود که گردشگران،تجارب خاصی را داشته باشند و از طرفی اماکن گردشگری بالقوه برای شهر شارجه یافت شود. این موضوع باعث جهانی‌شدن شهر شارجه شده و موقعیت خود را به‌عنوان یک مقصد تفریحی و تفریحی پرطرفدار حفظ می‌کند.

خالد جاسم السطف، رئیس SCTDA، اظهار داشت: "صدور پروانه‌های گردشگری با خودرو در بیابان منجر به مزایای متعددی ازجمله دستاوردهای زیست‌محیطی، تاریخی، طبیعی و فرهنگی می‌شود. بیابان یک سیستم یکپارچه حیاتی است که اشکال مختلف حیات‌وحش را شامل می‌شود و نیاز به مداخله سریع دارد. بدین ترتیب، مهم است که جریانی سازمان‌یافته،از حرکت وسایل نقلیه ایجاد شود و گردشگران به نقاط دست‌نیافتنی صحرا دسترسی داشته باشند.


http://kooleposhty.com