گردشگران بریتانیا پیش بینی می کنند که رکورد سال 2018 متعلق به این کشور است

فرداد پرواز

06 دی 1396


براساس پیش بینی های اداره گردشگری ملی VisitBritain، این آمار سالانه به گردشگری ورودی به انگلستان رسیده است. این رشد در سال 2018 ادامه خواهد یافت.پیش بینی می شود که در خارج از کشور به انگلیس برسد که 40 میلیون بار برای اولین بار در سال 2018 به 41.7 میلیون نفر برسد و در سال 2017 4.4٪ افزایش یابد که انتظار می رود 39.9 میلیون بازدیدکننده داشته باشد.پیش بینی می شود که بازدیدکنندگان خارج از کشور به انگلیس در سال 2018 به 26.9 میلیارد پوند برسند و در سال 2018 6.8 درصد رشد داشته باشد که انتظار می رود در پایان سال جاری 25.1 میلیارد پوند باشد.

پاتریشیا ییتس، رییس جمهور بریتانیا، گفت:

گردشگری یکی از ارزشمندترین صنایع صادرات انگلستان است. این هم یک صنعت قوی و رقابتی جهانی است و این نتایج نه تنها توانایی ادامه دادن انگلستان برای رقابت بین المللی را برای بازدیدکنندگان نشان می دهد، بلکه نشان از اهمیت گردشگری به عنوان یک راننده رشد اقتصادی است.

ما در حال همکاری با شرکای سراسر جهان هستیم تا مشتریان را از تجربه هایی که فقط در بریتانیا می توانیم داشته باشیم را تشویق کنیم و آنها را برای رزرو در سفر آماده کنیم. ما در سال جاری شاهد رشد خوبی از ایالات متحده و چین هستیم و در حال توسعه محصولات جدید هستند که برای بازدید کنندگان خارج از کشور برای کتاب و کشف همه انگلستان آسان تر است.


https://www.traveldailynews.com