کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت دوم

کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت دوم

جالب است بدانید هتل هایی در دنیا وجود دارند که اتاق هایشان بسیار نقلی است و در واقع فقط به اندازه ی قد شما برای دراز کشیدن جا دارد. در این مقاله به معرفی کوچک ترین اتاق های هتل در دنیا می پردازیم. با 2Safar همراه باشید.

هتل ایر دو باردناس Aire de Bardenas ، اسپانیا

یکی دیگر از هتل های دنیا با اتاق های کروی شکل که در پارک ملی اسپانیا قرار دارد هتل ایر دو باردناس است. دیوار های اتاق شفاف هستند و از داخل اتاق می توان بیرون را به خوبی تماشا کرد. هتل به رستوران لوکسی نیز مجهز است و غذاهای بسیار لذیذ و تازه سرو می کند. طبعاً تجربه ی اقامت در چنین هتلی منحصر به فرد است، اما چنین تجربه ای هزینه بر نیز می باشد. بر طبق سایت اکسپدیا هزینه ی هر شب اقامت در اتاق استاندارد هتل ایر دو باردناس 310 دلار است.

2safar

هاستل کتاب و تخت خواب Book & Bed ، ژاپن

این هاستل که در توکیو قرار دارد در نگاه اول یک کتاب فروشی به نظر می رسد. قفسه های بزرگ کتاب در همه جا به چشم می خورد. فضای خواب بسیار کوچک است و در میان قفسه های کتاب تخت خواب هایی تعبیه شده است. این اتاق ها با پرده از فضای بیرون جدا می شوند. هزینه ی اقامت هر شب در این هاستل 70 دلار است که ممکن است برای یک هاستل زیاد به نظر برسد اما با در توجه به اینکه توکیو یکی از گران ترین شهر های جهان است، این قیمت همچنان مناسب است. ضمن اینکه فضای این هاستل به قدری قشنگ است که برای عکس های اینستاگرامی ایده آل می باشد.

2safar

هتل آنشین اویادو Anshin Oyado ، ژاپن

ژاپن کشوری کوچک اما پر جمعیت است. به علت این تراکم جمعیت بالا زمین ارزشی فوق العاده در این کشور دارد و خانه ها و حتی هتل ها در این کشور نقلی هستند. اتاق های هتل آنشین اویادو واقع در شهر شینجوکو بیشتر به سلول شبیه هستند تا اتاق. هر اتاق فقط به اندازه ی یک تخت جای دارد و تجهیزات اتاق در لابه لای دیوار ها جاسازی شده اند. هتل به سونا و جکوزی نیز مجهز می باشد.

برای کسانی که فقط قصد شب خوابیدن در هتل را دارند این هتل به دلیل محیط آرام و ساکتش مناسب است.

2safar

هتل سیتی هاب CityHub ، هلند

این هتل که در قلب آمستردام قرار دارد بسیار کوچک و در عین حال راحت است. اتاق های هتل سلول مانند هستند اما فضای اتاق اندکی بزرگ تر از تخت است. قیمت هر شب اقامت در این هتل 100 دلار می باشد که به دلیل محل بسیار خوبش در شهر مورد توجه توریست ها قرار می گیرد. هتل به وایفای، سیستم نور اتوماتیک، بار سلف سرویس و اسپیکر بلوتوث مجهز می باشد.

2safar

هاستل 9 ساعت 9 Hours ، ژاپن

یکی دیگر از نقلی ترین هتل های دنیا در توکیوی ژاپن قرار دارد. هر اتاق این هتل فقط به اندازه ی دراز کشیدن یک نفر جای دارد و بسیار کوچک و تنگ است. اتاق ها مانند سلول هایی در دو ردیف تعبیه شده اند و بیشتر به فیلم های علمی تخیلی شباهت دارند. هر اتاق شامل تشک و پتو، پورت شارژر و چراغ می شود. هزینه ی هر شب اقامت در این اتاق بسته به فصلی که سفر می کنید بین 60 تا 80 دلار است. حمام های هتل از اتاق هایش بزرگ تر و راحت تر هستند!

2safar