کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت چهارم

کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت چهارم

جالب است بدانید هتل هایی در دنیا وجود دارند که اتاق هایشان بسیار نقلی است و در واقع فقط به اندازه ی قد شما برای دراز کشیدن جا دارد. در این مقاله به معرفی کوچک ترین اتاق های هتل در دنیا می پردازیم. با 2Safar همراه باشید.

هتل جعبه ی خواب یا اسنوزباکس Snoozebox ، انگلستان

اسنوزباکس یک هتل سیار است که در نقاط مختلفی در انگلستان به مهمانان اتاق های نقلی عرضه می کند. ایده ی تأسیس این هتل از روی زندگی در ون ها و کانتینر های سیار برداشته شده است و در نوع خود هتلی منحصر به فرد است. این هتلِ سیار در هر جای انگلستان که رویدادی برگزار شود اتاق های خود را بر پا می کند و پذیرای توریست های آن رویداد می شود. شما در اتاق های این هتل به تمام چیز های مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت از جمله تخت خواب، حمام خصوصی و فضای کمد. اگر روزی این شانس را داشتید که در جایی حضور داشته باشید که هتل اسنوزباکس اردو زده است این شانس را از دست ندهید و حتماً اقامت در این هتل را تجربه کنید.

2safar

هتل جین Jane ، ایالات متحده

نیویورک شهری شلوغ و گران است و هتل های این شهر جزء گران ترین هتل ها به شمار می روند. در این میان هتل جین که سابقه ای صد ساله دارد اتاق های بسیار کوچکی با قیمت نسبتاً ارزان (شبی 160 دلار) در اختیار مهمانان می گذارد. اتاق های این هتل شبیه کابین ملوانان است. علیرغم نقلی بودن اتاق ها، همه چیز در این هتل راحت و دوست داشتنی است و تمام امکانات رفاهی به صورت مینیمال در اتاق ها فراهم می باشد. برای اقامت در مرکز شهر نیویورک و دسترسی آسان به تمام نقاط توریستی، اقامت در این هتل کاملاً به صرفه و مناسب محسوب می شود.

2safar

هتل سیستا باکس Siesta Box ، برزیل

سیستا باکس یک هتل زنجیره ای در برزیل است که اتاق هایی بسیار کوچک و کپسول مانند دارد. بیشتر فرودگاه های بزرگ برزیل به این هتل مجهز هستند و آن را در اختیار مسافران قرار می دهند. معنای لغوی سیستا باکس، جعبه ی چرت زدن یا جعبه ی خواب بعد از ظهر است و به راستی اتاق های کوچک هتل برای یک استراحت کوتاه مناسب هستند. هر کدام از جعبه ها یا اتاق های هتل شامل تخت یک یا دو نفره یا تخت دو طبقه، پورت شارژر، سیستم تهویه و یک تابلو می شود. هزینه ی اقامت در این هتل بسته به نوع اتاق درخواستی شبی 40 تا 200 دلار است.

2safar

هتل بلاک Bloc ، انگلستان

این هتل زنجیره ای شعبه های متعددی در سرتاسر انگلستان دارد. این هتل به نیت در اختیار گذاشتن اتاق های کوچک و تمیز با قیمت مناسب و آسان تر کردن سفر ساخته شده و به خوبی توانسته است اهداف خود را عملی سازد. عیلرغم کوچکی اتاق ها، هتل بلاک به خاطر طراحی داخلی خلاقانه اش مشهور است. اتاق های این هتل در جای دیگری ساخته می شوند و بعد به ساختمان هتل انتقال می یابند. هزینه ی اقامت در شعبه های مختلف هتل بلاک شبی بین 55 تا 72 دلار است.

2safar