کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت اول

کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت اول

یکی از مهم ترین بخش های سفر پیدا کردن محل اقامتی خوب و متناسب با بودجه ای است که در اختیار دارید. اگر بودجه ی شما زیاد باشد می توانید هتل های لوکسی را انتخاب کنید که از نظر شیکی و راحتی کم نظیر هستند. اگر با بودجه ی محدود تری سفر می کنید هتل های اقتصادی زیادی در تمام مقصد ها وجود دارند که برای اقامت مناسب اند. گزینه های دیگری مانند , Airbnb Coachsurfing و هاستل نیز ممکن است در شرایطی مفید واقع شوند.

جالب است بدانید هتل هایی در دنیا وجود دارند که اتاق هایشان بسیار نقلی است و در واقع فقط به اندازه ی قد شما برای دراز کشیدن جا دارد. این اتاق های کوچک یا در دل طبیعت قرار دارند یا شلوغ ترین و گران ترین شهر های دنیا مثل توکیو واقع شده اند. ممکن است در وهله ی اول خوابیدن در اتاقی که فقط به اندازه ی یک تخت خواب است به نظرتان دلگیر و حتی وحشتناک برسد اما اگر مشخصات ویژه ی هتل هایی که این اتاق ها را عرضه می کنند بدانید نظرتان عوض خواهد شد. در این مقاله به معرفی کوچک ترین اتاق های هتل در دنیا می پردازیم. با 2Safar همراه باشید.

2safar

هتل لانه ی درختی Treebones Resort ، ایالات متحده

یکی از جذاب ترین هتل های ایالات متحده برای اقامت، هتل لانه ی درختی است که در بیگ سور کالیفرنیا و مجاورت اقیانوس آرام قرار دارد. شما در هتل حس یک پرنده را خواهید داشت که در لانه ای لابه لای درختان زندگی می کند. این هتل به صورت خانوادگی مدیریت می شود و از هر نظر دوست داشتنی و خاص است. با وجود کوچکی اتاق ها، هتل امکانات خوبی چون استخر آب گرم، سونا، کلاس های یوگا و غذاهای متنوع دارد. اتاق های این هتل خیلی زود پر می شوند، بنابراین اگر هتل لانه ی پرنده چشمتان را گرفته است از مدتی قبل اتاقتان را رزرو کنید.

2safar

هتل Free Spirit Spheres ، کانادا

اگر می خواهید مدتی را بدور از هیاهوی زندگی مدرن در قلب طبیعت زندگی کنید و آرامش را با عمق وجودتان احساس نمایید، این هتل هدف شما را بر آورده خواهد ساخت. همان طور که از نام هتل مشخص است، انسان های آزاده می توانند با اقامت در اتاق های مینیمالیستی این هتل در دل طبیعت بی نظیر کانادا بُعد دیگری از زندگی را تجربه نمایند و بدور از تجملات هتل های لوکس شهری خاطره ی دلپذیری را با خود به خانه ببرند.

2safar

این هتل در شهر تری فارم در استان بریتیش کلمبیا واقع شده است و اتاق هایش کروی شکل و به صورت معلق در میان درختان ساخته شده اند. اتاق های کروی هتل لون، ملودی و ارین نام دارند و هزینه ی اقامت در آن ها بین 299 تا 329 دلار است. ناگفته نماند استان بریتیش کلمبیا یکی از دلربا ترین بخش های کشور کانادا است و طبیعت آن زیبایی خیره کننده ای دارد. در میان چنین طبیعت بی نظیری خوابیدن در میان درختان تجربه ای به راستی منحصر به فرد است.