کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت سوم

کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت سوم

جالب است بدانید هتل هایی در دنیا وجود دارند که اتاق هایشان بسیار نقلی است و در واقع فقط به اندازه ی قد شما برای دراز کشیدن جا دارد. در این مقاله به معرفی کوچک ترین اتاق های هتل در دنیا می پردازیم. با 2Safar همراه باشید.

هتل پانگی پاد Pangea Pod ، کاندا

این هتل که در شهر ویستلر کانادا قرار دارد به صورت اتاقک های کوچک و کاملاً مدرن ساخته شده است. این نخستین هتل نقلی در استان بریتیش کلمبیای کانادا به شمار می آید و می تواند الگویی برای هتل های بعدی باشد. اطراف هتل پر از فروشگاه و رستوران است و از این نظر مهمانان هتل رضایت زیادی ابراز می کنند. هزینه ی هر شب اقامت در هتل پانگی پاد 86 دلار است که با توجه به محل قرار گرفتن هتل و امکانات مناسب آن چنین قیمتی به صرفه می باشد.

2safar

هتل کابانا Cabana ، ژاپن

ژاپن به عنوان بنیان گذار هتل های نقلی در جهان تعداد قابل توجهی از این هتل ها را در خود جای داده است. هتل کابانا در شهر اوزاکا قرار دارد و اتاق هایش بی شباهت به اتاقک ماشین لباس شویی نیستند! وقتی در چنین اتاقی می خوابید ممکن است تصورات مضحکی مانند سفر در زمان به سرتان راه پیدا کند! با این وجود این هتل امکانات متعدد و قابل توجهی دارد که شاید کوچکی اتاق ها را جبران نماید. از تلویزیون فلت در تمام اتاقک ها گرفته تا چندین رستوران، لانژ مخصوص مهمانان، اسپای 24 ساعته، باشگاه ورزشی و استخر سر پوشیده. حتی اگر ساعاتی به جز خواب در هتل باشید می توانید به اشکال مختلف خود را سرگرم سازید. هزینه ی هر شب اقامت در این هتل 80 دلار است که برای کشور گرانی مثل ژاپن کاملاً مناسب و به صرفه محسوب می شود.

2safar

هتل داس پارک Das Park ، اتریش

اگر تا به حال از خود پرسیده اید زندگی در لوله ی فاضلاب چه حال و هوایی دارد می توانید با اقامت در هتل داس پارک این نوع زندگی را به طور موقتی تجربه نمایید! این هتل عجیب که در شهر اُتنشِیم اتریش قرار دارد اتاق هایش را از لوله های فاصلاب واقعی درست کرده است، البته همراه با امکاناتی که در لوله ی فاضلاب پیدا نمی شود. هتل داس پارک در یک پارک خصوصی قرار گرفته است و با وجود کوچکی و لوله مانند بودن اتاق هایش، همه چیز در این هتل شیک و مدرن است. در هر اتاق تخت خواب، پورت شارژر، قفسه و یک تابلوی هنری مدرن قرار دارد. افراد بسیاری علاقه مند هستند اقامت در این هتل منحصر به فرد را تجربه کنند و هتل مشتریان زیادی دارد.

2safar

هتل هنگ کنگ کیتکی Hong Kong Kaiteki، ویتنام

این هتل سلولی شکل که در نامش هنگ کنگ به چشم می خورد نه در این کشور بلکه در شهر هوشه مینه ویتنام قرار گرفته است. هتل درست در قلب شهر قرار دارد و به سیستم حمل و نقل عمومی شهر، بازار ها و جاذبه های توریستی کاملاً نزدیک است. با وجود کپسولی شکل بودن اتاق ها، این هتل مدعی داشتن فضایی سرزنده می باشد. به علاوه هزینه ی اقامت در این هتل فقط شبی 20 دلار است که بسیار اقتصادی و به صرفه به شمار می رود.

2safar