کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت پنجم

کوچک ترین اتاق های هتل در جهان - قسمت پنجم

جالب است بدانید هتل هایی در دنیا وجود دارند که اتاق هایشان بسیار نقلی است و در واقع فقط به اندازه ی قد شما برای دراز کشیدن جا دارد. در این مقاله به معرفی کوچک ترین اتاق های هتل در دنیا می پردازیم. با 2Safar همراه باشید.

هتل جعبه خواب Sleepbox ، روسیه

هتل جعبه خواب در شهر مسکوی روسیه قرار داشت و نخستین هتل کپسولی این شهر به شمار می رفت. این هتل در فرودگاه مسکو به مسافران به عنوان یک هتل نقلی معرفی می شد و طرفداران خاص خود را داشت. اگرچه هتل جعبه خواب اکنون بسته شده است اما ایده ی هتل های کوچک و ارزان در کشور روسیه و کل اروپا توسعه یافته و هتل های مشابه زیادی در این قاره افتتاح شده اند. هزینه ی اقامت در این هتل ها شبی 70 تا 110 دلار است و هر اتاق همان طور که از نامش پیداست به اندازه ی یک جعبه جا دارد.

2safar

هتل کپسول بای کاتینر Capsule by Container ، مالزی

این هتل همان طور که از اسمس مشخص است یک هتل کپسولی با اتاق های بسیار کوچک می باشد که در فرودگاه بین المللی کولالامپور قرار دارد. اتاق فضایی راحت و دوست داشتنی دارد و فقط یک نفر می تواند در آن دراز بکشد، بخوابد یا کار کند. امکاناتی چون جاکفشی، لاکر اجاره ای و دوش نیز در این هتل وجود دارد. اقامت در این هتل به مسافرانی که مجبور می شوند ساعت ها در فرودگاه کوالالامپور بمانند توصیه می شود. هزینه ی هر شب اقامت در این هتل 44 دلار است.

2safar

هتل یوتل Yotel ، انگلستان

هتل بوتل یک هتل زنجیره ای در انگلستان است که با جدید ترین تکنولوژی روز و با هدف استفاده ی حداکثری از زمان و فضا و در واقع بهره وری ساخته شده است. اتاق های کوچک هتل برای اقامت یک یا دو نفر طراحی شده اند و از تمام امکانات لازم برخوردار هستند. هر اتاق مجهز به پورت شارژر، پنکه، تخت خواب کاملاً راحت و نور پردازی دلخواه است. هتل یوتل علاوه بر انگلستان در ایالات متحده نیز نمایندگی های متعددی دارد. هزینه ی هر شب اقامت در این هتل بسته به شهر و نوع اتاق انتخابی 89 تا 260 دلار است.

2safar

هتل لوله ای یا توبو TuboHotel ، مکزیک

هتل لوله ای در شهر تپوزتلان مکزیک قرار دارد و اتاق هایی در فضای باز با کمک لوله های بزرگ بتونی طراحی کرده است. این هتل از هتل اتریشی که اتاق هایی با لوله ی فاضلاب درست کرده است الهام گرفته، اما طراحی متفاوتی دارد. اتاق های هتل اگر چه نقلی هستند اما بسیار راحتند و از امکانات خوبی برخوردار می باشند. قیمت هر شب اقامت در این هتل 47 دلار است و امکانات هتل شامل کمد قفل دار، حمام مشترک، استخر فضای باز، صبحانه و میز های پیک نیک می شود.

2safar

هتل زیر شیروانی یا برگالیس لند اسکیپ Bergalis Landscape ، سوئد

این هتل بر فراز تپه های آسبرگت در شمال سوئد قرار دارد و بهترین مکان برای استراحت و یکی شدن با طبیعت است. چشم انداز اتاق ها بسیار عالی است طوری که شما کوچکی فضای اتاق را از یاد می برید و غرق در زیبایی طبیعت می شوید. هر اتاق به صورت یک ساختمان مجزای دو طبقه است و این احساس را به وجود می آورد که شما خانه ی مستقلی در اختیار دارید. فضای خانه کاملاً مینیمالیست است و فقط وسایلی برای راحتی و استراحت مهمانان دارد و از هر نوع تجمل اضافه ای بدور است.

2safar