کشور تولد Melania همسر ریاست جمهوری آمریکا رشد گردشگری قوی را نشان می دهد

فرداد پرواز

29 آذر 1396


وزیر اقتصاد، روز سه شنبه گفت: "اسلوونی، کشور تولد بانوی اول ملانیا ترامپ، انتظار دارد که درآمد گردشگران خارجی در حدود 9 درصد در سال جاری و حداقل 5 درصد در سال 2018 باشد. Pocivalsek در یک کنفرانس خبری گفت: رکورد چهار سال متوالی برای گردشگری اسلوونی پس از درآمد گردشگران خارجی به 2.3 میلیارد یورو (2.04 میلیارد پوند) در سال گذشته خواهد رسید. گردشگری در اسلوونی به دلیل افزایش عمومی گردشگری در اروپا و ترویج موفقیت آمیز اسلوونی به عنوان یک کشور امن، شدیدا افزایش یافت.

مقامات این کشور میگویند:"ما توجه زیادی از روزنامه نگاران (بین المللی) به خاطر بانوی اول ایالات متحده دریافت کردیم و ما توانستیم اسلوونی را به عنوان یک کشور سبز جذاب ارائه دهیم"، مایا پاک، رئیس سازمان گردشگری اسلوونی، در همان کنفرانس خبری گفت: حدود 60 درصد از اسلوونی، تحت پوشش جنگل ها است، در حالی که کشور دارای برخی از استراحتگاه ها در دریای آدریاتیک و همچنین تعدادی از استراحتگاه های توریستی آلپاین و اسپا است.

پوچیوالسک همچنین گفت که اسلوونی قصد دارد تا به تدریج، با خصوصی سازی تمام زیرساخت های اقامتگاه های گردشگری بیشتر تجارت گردشگری را بهبود ببخشد.


https://www.egypttoday.com