کشوری با کمترین تعداد گردشگر

فرداد پرواز

18 تیر 98


گینه بیسائو، جذب کردن گردشگران به کشوری که کودتاهای پی در پی در آن رخ می دهد، کار بسیار سختی است! از طرفی تا به حال در مورد بازاریابی نام این کشور در دنیا کار چندان زیادی انجام نشده است و به همین دلیل گردشگران کمی آن را می شناسند.

مردم بیسائو، پایتخت کشور گینه بیسائو، می‌دانند که چگونه شاد باشند و چگونه روز و شب خود را به تفریح اختصاص دهند و شما هم در صورت سفر به گینه بیسائو می توانید به آن‌ها بپیوندید و چند روز شاد و سرشار از تفریح و هیجان را در آن سپری کنید. یک کارناوال جذاب نیز در این شهر برگزار می شود که برای تفریح معرکه است. از طرفی استعمار این کشور توسط پرتغالی‌ها در گذشته، باعث شده که معماری گینه بیسائو تاثیر زیادی از پرتغال بگیرد و اتفاقا این تاثیر در غذاهای بی نظیر گینه بیسائو نیز احساس می شود. گذشته از همه این‌ها، مجمع‌الجزایر بیژاگوس زیباترین قسمت این کشور و البته قاره آفریقا است که طبیعت خیره کننده‌ای دارد و واقعا ارزشش را دارد که برای بازدید از آن به گینه بیسائو سفر کنید.

در گینه بیسائو رسم است که خانم‌ها همسرانشان را انتخاب می کنند و مردان معمولا نمی توانند پیشنهاد آن‌ها را رد کنند! به هر حال توصیه ما به شما این است که حتما با همسرتان به گینه بیسائو سفر کنید تا از این نظر با مشکل مواجه نشوید!