کروز Azamara Club Cruises Azamara Pursuit برای به دست آوردن ناوگان

فرداد پرواز

07 دی 1396


Azamara Club Cruises قراردادی را برای خرید Azamara Pursuit وارد کرده است، کشتی که پیشنهادات نام تجاری را با توجه به مسافران به مقصد تاکنون تجربه نکرده است. بله مارس 2018، TIRUN Travel Marketing، نماينده منحصر به فرد هند از Azamara Club Cruises، مسافران هندي را فرصتي براي لذت بردن از تجارب منحصر به فرد مقصد در بندر Azamara Journey و Azamara Quest ارائه خواهد داد.

Ratna Chadha، مدیر اجرایی TIRUN Travel Marketing، در این باره گفت: "پیگیری Azamara بیشتر به ارزش برند افزوده خواهد شد به عنوان یک خط کروز که به بهترین وجه زیبایی شناسی، تجربه و بی عدالتی را برای مسافران تضمین می کند، به ارمغان می آورد که مهمانان آن تجربه یک هتل بوتیک در دریا. ما خوشحالیم که این فرصت را برای مهمانانمان فراهم کنیم تا به مقصد اوروگوئه، بوئنوس آیرس، بلفاست، آکوریری و بسیاری دیگر از این کشتی سفر کنیم.

پیگیری Azamara در مجموع 61 مقصد را پوشش می دهد، که 15 مقصد از سوی هیچ یک از کشتی های Azamara دیده نشده است. این کشتی در سراسر هفت قاره سفر می کند و مسافران را قادر می سازد تا مجموعه ای از جغرافیایی ها و فرهنگ ها را تجربه کنند.


اخبار روز گردشگری ایران و جهان در وب سایت www.fardadtour.com قابل مشاهده می باشد.