کافه هایی برای عاشقان کاپ کیک

کافه هایی برای عاشقان کاپ کیک

کاپ کیک ها در حال حاضر بسیار پر طرفدار و مد روز هستند. اگراین نوع کیک از گذشته هواخواهان خاص خود را داشته است اما در سال های اخیر و به خصوص پس از سریال عشق ورزی و شهر، کاپ کیک ها محبوبیتی همه گیر پیدا کردند. اگر شما نیز عاشق کاپ کیک هستید و دوست دارید در سفر از این کیک محبوب امتحان کنید و بهترین کافه های کاپ کیک دنیا را بشناسید، با 2Safar همراه شوید.

2safar

1. کوکی و کیک کاکس، لندن

اریک لنلارد، یک سرآشپز فرانسوی و پاتریک کاکس این کافه را در منطقه ی سوهوی لندن بازسازی کردند کافه کوکی و کیک کاکس جایی برای خود در دنیای کاپ کیک باز کرد. کیک رد ولوت و رویه ی کرم پنیر آن در دهان آب می شود و مثل الماس می درخشد. برای مشتری های سختگیر این کافه، کاپ کیک بلک اسکال انتخاب مناسبی است. این کیک شکلاتی با تزئین جمجمه از کیک های خاص و پر طرفدار است.

2safar

2. قنادی ماگنولیا، نیویورک

این کافه از زمان سریال عشق ورزی وشهر برای خود شهرتی در زمینه ی کاپ کیک به دست آورد زیرا در یکی از اپیزود های این سریال سارا جسیکا پارکر در حال خوردن کاپ کیک در این کافه دیده می شود. قنادی ماگنولیا در منطقه ی مسکونی وست ویلیج قرار گرفته است و به خاطر مشتری های وفاداری که از شهر نیویورک و سرتاسر دنیا دارد به خود می بالد. به خاطر شلوغی کافه، هر مشتری می تواند فقط دوازده کاپ کیک خریداری کند تا به همه ی مشتری ها کاپ کیک برسد.

2safar

3. اسپرینکلز، لس آنجلس

این کافه که محبوب هنرپیشه های هالیوود است، یک کافه ی قدیمی سبک اروپایی در فضایی مدرن است. اسپرینکلز فقط از مواد تازه استفاده می کند مانند وانیل بوربون از ماداگاسکار که در نوع خود منحصر به فرد است. تازگی و خوشمزگی کیک های این کافه تضمین شده است و طرفداران بی شماری دارد.

2safar

4. کیک عشق، واشنگتن دی سی

کیک عشق که نزدیک متروی واشنگتن دی سی قرار گرفته است در میان ساکنین این شهر طرفداران فراوانی دارد. از محبوب ترین کاپ کیک های این کافه می توان به کیک شکوفه ی گیلاس، تافی ترد و سینتیا سین اشاره کرد. عاشقان کاپ کیک در این کافه می توانند برای خود جشنی فراموش نشدنی بگیرند. توریست ها در کنار گشت های شهر واشنگتن، بازدید از کاخ سفید و کنگره ی آمریکا و گردش در موزه های بی نظیر شهر به این کافه سر بزنند و طعم واقعی کیک را در آن تجربه کنند.

2safar

5. کاپ کیک رویال، سیاتل

این کمپانی کاپ کیک مدت طولانی است که در سیاتل تأسیس شده است و هر صبح کیک های تازه که از مواد محلی و ارگانیک تهیه شده است به طرفداران خود عرضه می کند. در کنار انتخاب طعم های کلاسیک می توانید از طعم های خاص تری مانند مخلوط زرده ی تخم مرغ و شیر، رامبل یا کارامل شور را امتحان کنید. این کمپانی بلاگی عالی را نیز مدیریت می کند و اخبار درجه اول دنیای کاپ کیک را به اطلاع طرفداران آن می رسانند.