کارهایی که ما فقط در سفر انجام می دهیم

کارهایی که ما فقط در سفر انجام می دهیم

خیلی اوقات در طول سفر کارهایی از ما سر می زند که امکان ندارد در زندگی روزمره ی عادی خود انجام بدهیم. اما لطف سفر به همین چیزهاست.فکر کنید ساعت ده صبح روز شنبه است و شما به جای آن که سر کار باشید و در یک جلسه ی خسته کننده بی صبرانه انتظار پایان ساعت کاری را بکشید، در سالن استراحت فرودگاه به روی صندلی راحتی لم داده اید و یک لیوان لیموناد را به آهستگی می نوشیدو معلوم است که حس خیلی بهتری نسبت به روزهای دیگر دارید و آماده ی انجام کارهایی غیر عادی و حتی گاهی احمقانه هستید! در صورتی که کارهای زیر از شما سر زد، خود را سرزنش نکنید و بدانید بقیه ی مردم نیز در سفر شبیه به شما هستند. با 2Safar همراه باشید تا با پاره ای از این کارها آشنا شوید.

2safar

1. پوشیدن لباس های بی تناسب یابا رنگ های خاص

شاید در شهر و محل زندگی خود هیچ گاه شلوار پارچه ای گشاد با صندل نپوشید اما در طول سفر نسبت به ظاهر خود بی خیال می شوید و هر چه دوست دارید می پوشید. شاید یک دلیلش این است که فکر می کنید آن جا کسی شما را نمیشناسد و ظاهرتان را قضاوت نمی کند. پوشیدن شلوارک، دمپایی لاانگشتی (در شهر و نه صرفاً ساحل)، تیشرت های طرح دار با رنگ های جیغ، رنگ هایی که با هم هماهنگ نیستند و کارهایی از این قبیل فقط مخصوص شما نیست. بیشتر مردم در طول سفر نسبت به ظاهر خود بی خیال تر از همیشه هستند.

2safar

2. خوردن صبحانه به اندازه ی سه نفر

صبحانه وعده ی مورد علاقه ی افراد زیادی است. در سفر این وعده ی محبوب اهمیت بیشتری پیدا کرده و به خصوص اگر هتل محل اقامت ما بوفه ی صبحانه داشته باشد که معرکه است. صبحانه ی مجانی، بوفه های عریض و طویل و داشتن وقت کافی دست به دست هم داده و به ما اجازه می دهد تا به اندازه ی چند نفر صبحانه بخوریم، به طوری که بعد از صبحانه به سختی از جای خود بلند می شویم! اگر بعد از خوردن صبحانه ای بسیار مفصل در سفر احساس عذاب وجدان کردید، نگران نباشید. شما شبیه به بقیه هستید و می توانید امیدوار باشید بعد از سفر کالری های دریافتی را جبران خواهید کرد.

2safar

3. خرید یادگاری های به درد نخور

در طول سفر، ما اوقات خوش و شادی را سپری می کنیم و دوست داریم بخشی از این شادی و احساس خوب را برای روزهای معمولی زندگی مان حفظ کنیم. چیزی که باعث می شود این سفر را به خاطر بیاوریم و از یادش انرژی بگیریم. چه چیزی بهتر از خرید سوغاتی و یادگاری؟ با این وجود بعد از سفر و برگشت به خانه از اینکه آن همه پول صرف خرید چیزهایی کرده ایم که جایی برایشان در خانه نمی یابیم پشیمان می شویم. احتمالاً شما هم کشویی در خانه تان دارید که پر از کارت پستال و جاکلیدی و سایر یادگاری هایی است که به ندرت سراغشان می روید. از این مسئله ناراحت نباشید. در کشوی بیشتر ما از این یادگاری های بدرد نخور وجود دارد!

2safar