از کابین های جدید فرست کلاس هواپیمایی امارات رونمایی شد

فرداد پرواز

25 آبان 1396


شرکت هواپیمایی امارات همیشه یکی از برترین و پیشروترین ایرلاین های جهان بوده است که حالا از سوییت های درجه یک ناوگان هوایی بویینگ 777 خود رونمایی می کند. این سوییت ها شامل کابین های 37 متر مربعی می شود که آنها را " تغییردهنده بازی " می خوانند. کابین های جدید بسیار اختصاصی هستند و تلویزیون 32 اینچ ، سیستم تغییر نور و غذاخوری شیک و راحت نیز دارند.

این کابین ها درهای کشویی دارند،تا فضای بیشتری در کابین ایجاد شود ، کابین هایی که در قسمت وسط قرار می گیرند و شانس تماشای آسمان از پنجره هواپیما را ندارند هم احساس تنهایی نخواهند کرد چرا که برای آنها پنجره های مجازی در نظر گرفته شده است که به آنها این امکان را می دهد دقیقا همان تصاویری که کابین های کناری از پنجره هواپیما می بینند را تماشا کنند.

همه چیز در این کابین ها به صورت وایرلس کنترل می شود ، یک کمد شخصی برای قرار گرفتن وسایل نیز برایشان وجود خواهد داشت. شدت نور کابین و درجه دمای آن نیز از طریق کنترلی که در کابین قرار می گیرد قابل تغییر است.

مسافران می توانند از طریق تماس ویدیویی با خدمه هواپیما در ارتباط باشند و درخواست خود را بدون اینکه از جایشان بلند شوند به آنها بدهند ، خدمه نیز نیازها و مایحتاج مسافر را از یک پنجره که مخصوص این کار در نظر گرفته شده است بدون اینکه برای مسافر مزاحمتی ایجاد کنند به داخل کابین ارسال می کنند.

علاوه بر اینها ، صندلی های چرمی کاملا مسطح این کابین ها قابلیت قرار گرفتن در "جاذبه صفر" را دارند ، علاوه بر اینها،امکان تغییر در دهها زاویه مختلف دیگر وجود دارد. سخنگوی این ایرلاین در این بار می گوید صندلی های کابین های فرست کلس هواپیمایی امارات از مرسدس بنز کلاس S الهام گرفته است و صندلی های جاذبه صفر آن نیز بر اساس تکنولوژی ناسا طراحی شده اند.

سفر در این سوییت های لوکس و راحت حدود 7000 پوند هزینه خواهد داشت.


https://lastsecond.ir