چهار مکان در تایلند برای کاشت دندان در سال 2018

فرداد پرواز

ستاره تایلند، به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری جهان، نشانه ای از محو شدن ندارد. به ویژه به عنوان گردشگری دندانپزشکی، بخشی از گردشگری پزشکی، صنعت دیگری است که در آن کشور پیشرفت می کند. برای کارهای گران قیمت دندانپزشکی، مانند ایمپلنت های دندانی، قیمت ها در تایلند یک انقلاب بزرگ برای غربی ها هست.


خوشبختانه، بسیاری از مکانهای مهم توریستی دارای امکانات عالی برای گردشگران دندانپزشکی هستند و قیمت آنها در سراسر تایلند حدود 60 درصد کمتر است.


1- بانکوک : پایتخت تایلند شهری با آسمان خراش های در کنار معابد چوبی سنتی

مرکز بین المللی دندانپزشکی بانکوک (BIDC) هفت طبقه دندانپزشکی پیشرفته و اولین کلینیک دندانپزشکی در آسیا برای دریافت مجوز مشترک کمیسیون بین المللی (JCI) - گواهی نامه برای خدمات با کیفیت بالا است.


2- پوکت : جواهر جنوب تایلند با سواحل شگفت انگیز، جنگل های بارانی سرسبز و سنگ های معروف صخره های Phang Nga و جزایر اطراف آن یکی از جاذبه های اصلی گردشگران در تایلند می باشد.

این جزیره موقعیت خود را به عنوان یک مقصد سلامتی با اسپا های با کیفیت بالا و طیف گسترده ای از درمان های تسکین دهنده و آرامش بخش

ارائه می دهد.

کلینیک دندان Sea Smile اکنون پس از همکاری با کلینیک Malo در اروپا حضور بین المللی داشته است. به این معنی که بیماران می توانند درمان خود را با دندانپزشکان Phuket و پیگیری های مراقبتی را در مراکز Malo در جهان داشته باشند.


3- چیانگ مای : در شمال تایلند و از سواحل جنوب دور است. شهر قدیمی، توسط جنگل های احاطه شده است که در آن قبایل بومی زندگی می کنند و صنایع دستی خود را به فروش می رسانند.

درمانگاه دندانپزشکی Kitcha یکی از بزرگترین مراکز خصوصی دندانپزشکی در چیانگ مای است. ایمپلنت های دندانی، سایر خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی در محیط های پیشرفته و فوق مدرن ارائه می شوند.


4- پاتایا : پاتایا به عنوان مقصد مهمانی و زندگی شبانه مشهور است.

مرکز Dental Design Center یکی از مراکز با کیفیت بالاست که خدمات قابل اعتماد ارائه می دهد. صندلی ماساژ، آروماتراپی و یک تلویزیون نصب شده تا بتوانید در طول درمان خود یک فیلم تماشا کنید.

@val3