پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت دوم

پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت دوم

برای اینکه از امکان ارزانی سفر های لحظه ی آخری برخوردار شوید و تا حد امکان از مشکلات و دردسر هایش در امان بدانید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله به راه هایی برای پیدا کردن سفر های ارزان لحظه ی آخری و همچنین آمادگی هایی که برای اینگونه سفر ها لازم است اشاره خواهیم داشت. با 2Safar همراه باشید.

ایرلاین های اقتصادی را انتخاب کنید.

ایرلاین های اقتصادی دنیا الزاماً بد و ضعیف نیستند. بلکه با کاهش برخی هزینه ها قیمت تمام شده برای مسافر را پایین می آورند. مثلاً در پرواز های این ایرلاین ها خبری از سرو غذا و نوشیدنی رایگان و امکاناتی چون وایفای نیست. همچنین ممکن است میزان بار مجاز شما محدود باشد. اما اگر به دنبال پرواز ارزان هستید بهتر است به این ایرلاین ها فکر کنید. شما می توانید غذای خود را با خود به داخل پرواز ببرید یا با یک کیف دستی کوچک و سبک بار سفر کنید. در عوض شانس پرواز به بسیاری از نقاط زیبای دنیا را به دست خواهید آورد و می توانید با بودجه ی محدود به سفر بروید. پس از پرواز های ارزان تر و اقتصادی نترسید.

2safar

وقتی سفر لحظه ی آخری خود را نهایی کردید به سرعت تحقیقات خود را آغاز کنید.

بسیاری از مردم عدم امکان برنامه ریزی برای سفر را از ایرادات سفر های لحظه ی آخری ذکر می کنند، اما شما می توانید با کمی سرعت عمل در ظرف مدتی کوتاه مهیای سفر شوید. زمان های مرده ی زیادی قبل از سفر وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کرده و به سرچ کردن درباره ی مقصدتان بپردازید. شما هنگام پرواز های خارجی در فرودگاه خیلی معطل خواهید شد و این زمان مناسبی است که به طور فشرده به تحقیق بپردازید. منابعی نیز دانلود کنید تا در طول پرواز بتوانید به مطالعه ادامه دهید. اگر همسفرانی دارید مسئولیت تحقیق را بین خودتان تقسیم کنید و هر کس یک بخش مثلاً کسب اطلاعات درباره ی غذا یا جاذبه های توریستی را به عهده بگیرد.

2safar

یک چمدان آماده داشته باشید.

اگر قصد سفر دارید اما زمان سفر هنوز مشخص نیست و قصد دارید با یک تور لحظه ی آخری سفر کنید، از حالا چمدان هایتان را ببندید و فقط آیتم های خاصی را برای دقیقه ی نود نگه دارید. تقریباً هشتاد درصد چک لیست سفر شما برای تمام سفر ها مناسب است. پس می توانید از قبل آن ها را در چمدان بگذارید. ضمناً از تمام وسایل شخصی خود مانند تافت مو، کرم ها، مسواک و وسایل بهداشتی یک نسخه ی مسافرتی داشته باشید. سعی کنید تنها چیزی که برای روز آخر می گذارید آیتم های مربوط با آب و هوای مقصد مانند چتر و بارانی، شارژ ها و همچنین مواد خوراکی باشد. به این شکل شما از همین حالا آماده ی سفر هستید. می توانید هر روز تور ها و پرواز ها را چک کرده و به محض اینکه گزینه ی مناسبی پیدا کردید چند وسیله ی باقی مانده را در چمدان بگذارید و راهی شوید. به همین راحتی!

2safar