پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت چهارم

پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت چهارم

برای اینکه از امکان ارزانی سفر های لحظه ی آخری برخوردار شوید و تا حد امکان از مشکلات و دردسر هایش در امان بدانید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله به راه هایی برای پیدا کردن سفر های ارزان لحظه ی آخری و همچنین آمادگی هایی که برای اینگونه سفر ها لازم است اشاره خواهیم داشت. با 2Safar همراه باشید.

زمان مناسبی از هفته را انتخاب کنید.

پرواز ها به برخی مقصد ها در آخر هفته گران تر است و بر عکس برخی دیگر آخر هفته ارزان تر می باشد. شما باید تاریخ سفر را چندین بار عوض کرده و حتی از گزینه ای که بعضی سایت ها در اختیارتان می گذارند استفاده کنید. مطابق این گزینه، شما یک تاریخ حدودی برای پرواز رفت و برگشت خود در نظر می گیرید و اگر به فاصله ی دو یا سه روز از تاریخی که معین کرده اید پرواز ارزان تری پیدا می شود سایت آن را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

به عنوان یک قانون کلی سفر به شهر های توریستی آخر هفته ها گران تر و بر عکس سفر به شهر های اداری آخر هفته ها ارزان تر است.

2safar

انتظارات خود را در حد معقول نگه دارید.

وقتی تصمیم می گیرید به سفر های ارزان و لحظه ی آخری بروید نباید توقع داشته باشید همه چیز عالی و بدون نقض پیش برود. هر چه انتظارات معقول تری از سفر خود داشته باشید، لذت بیشتری خواهید برد. اگر طول مدت کانکشن پرواز شما زیاد بود یا از اتاق هتل خود راضی نبودید غر نزنید و سخت نگیرید. شما نباید انتظار داشته باشید در سفر هایی با بودجه ی محدود همه چیز ایده آل باشد.

2safar

از سایت های معتبر بلیط خود را خریداری کنید.

اگر نمی خواهید بلیط خود را مستقیماً از خود ایرلاین خریداری کنید، در انتخاب سایت واسطه دقت زیادی به خرج دهید. ممکن است در یک سایت معتبر مانند Skyscanner سرچ کنید اما بعد توسط این سایت به سایت های دیگری هدایت شوید. دقت کنید که سایت نهایی که بلیط را از آن می خرید مهم است. سایت هایی چون Skyscanner صرفاً ارزان ترین قیمت را برای شما پیدا کرده و سپس شما را به سایتی که بلیط را عرضه می کند هدایت می کنند. اگر سایت برایتان نا آشنا است اما بلیطی با قیمت مناسب عرضه می کند زود وسوسه نشوید. احتمال کلاهبرداری توسط این سایت ها زیاد است. بهتر است قبل از خرید بلیط تحقیقی صورت دهید و از همه چیز مطمئن شوید.

2safar

قانون 14 روز را به خاطر داشته باشید.

یک استراتژی مخفی به نام قانون 14 روز وجود دارد که ایرلاین ها، هتل ها و کشتی های کروز از آن استفاده می کنند. این استراتژی به این صورت است که اگر این ایرلاین ها یا هتل ها خالی مانده باشند چهارده روز قبل از تاریخ سفر آفر های ویژه و بسیار مناسبی برای فروش بلیط یا پر کردن اتاق ها در نظر می گیرند. اگر شما بتوانید در این زمان جادویی که دو هفته قبل از تاریخ سفر است از تخفیف ها استفاده کنید در هزینه هایتان صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهید کرد.

2safar