پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت پنجم

پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت پنجم

برای اینکه از امکان ارزانی سفر های لحظه ی آخری برخوردار شوید و تا حد امکان از مشکلات و دردسر هایش در امان بدانید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله به راه هایی برای پیدا کردن سفر های ارزان لحظه ی آخری و همچنین آمادگی هایی که برای اینگونه سفر ها لازم است اشاره خواهیم داشت. با 2Safar همراه باشید.

پکیج های هتل و پرواز را چک کنید.

اغلب اوقات هنگام سرچ در سایت های واسطه مانند skyscanner با انتخاب پکیج هتل و پرواز به پیشنهاد های قیمتی مناسب تری خواهید رسید. هتل ها و ایرلاین ها در این زمینه با یکدیگر همکاری نزدیکی دارند و می کوشند با ارائه ی یک پکیج مناسب با یک تیر دو نشان بزنند. آن ها با این همکاری هم هم صندلی های هواپیما و هم اتاق های خالی هتل را پر می کنند. حتی اگر قصد اقامت در هتلی که با ایرلاین پیشنهاد می شود را ندارید می توانید پکیج را رزرو کرده و بعداً هتل را کنسل کنید. در این صورت پروازتان ارزان تر تمام خواهد شد. البته قبل از رزرو با دقت شرایط کنسلی هتل را بخوانید.

2safar

اگر هتلی را در روز های آخر رزرو می کنید، به جای رزرو آنلاین تماس بگیرید.

با تماس مستقیم با هتل از طریق تلفن شما رسماً با آن ها سر قیمت مذاکره خواهید کرد. هتلی که تا روز آخر اتاق خالی دارد آماده است که پای میز مذاکره بنشیند! کارمندان هتل با نحوه ی مذاکره با مسافران دقیقه نودی آشنا هستند و قیمت هایی به شما پیشنهاد می دهند که در سایت ها به چشم نمی خورد. همچنین با مذاکره شما احتمال آپگرید اتاق را برای خود بالا می برید و می توانید از امتیازات دیگری مانند چک اوت دیر هنگام رایگان برخوردار شوید.

2safar

سایت های حراج و تخفیف را چک کنید.

سایت های معتبر و بین المللی وجود دارند که تخفیف رستوران ها و خدمات مختلف را مشابه سایت های داخلی مانند تخفیفان اطلاع رسانی می کنند. نمونه ی این سایت ها و اپلیکیشن ها Groupon و Honey هستند. در سایت Groupon می توانید مقصد مورد نظرتان را سرچ کنید و گاهی تخفیف های خیلی مناسبی برای هتل ها و رستوران ها بیابید. در اَپ Honey نیز می توانید کوپن هایی برای رستوران های مختلف بیابید که کمک زیادی در کاهش هزینه های سفر شما خواهد کرد.

2safar

قیمت بلیط رفت و برگشت را جداگانه چک کنید.

به عنوان یک قانون کلی قیمت بلیط یک طرفه گران تر از رفت و برگشت در می آید اما این قانون همیشه درست نیست. این موضوع به خصوص در پرواز های لحظه ی آخری بیشتر صدق می کند. البته در این زمینه لازم است کمی رسیک پذیر باشید مثلاً فقط یک بلیط رفت دقیقه نودی خریداری کرده و عازم سفر شوید و بعد در هنگام بازگشت یک بلیط برگشت دقیقه نودی بخرید.

2safar

برنامه های مخصوص سفر را روی گوشی خود نصب کنید.

در اپ استور یا گوگل پلی بگردید و اَپ های محبوب و تخصصی سفر را بر روی گوشی خود نصب کنید. این برنامه ها جدید ترین آفر ها و پروموشن ها را اطلاع رسانی می کنند و شما می توانید به موقع از آن ها خبر دار شوید. یکی از برنامه هایی که قویاً توصیه می کنیم برنامه ی City Mapper است. این برنامه وسایل حمل و نقل عمومی شهرهای مختلف را با نقشه ها و اطلاعات مربوطه در اختیار شما قرار می دهد. همچنین برنامه ی Uber یا Lyft را حتماً روی گوشی خود نصب کنید و این برنامه ها مشابه اسنپ عمل می کنند و می توانید در مقصد خود تاکسی های ارزان بیابید.

2safar