پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت اول

پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت اول

خیلی از مردم سفر های دقیقه ی نودی را دوست ندارند و معتقدند این نوع سفر کردن پر استرس و بدون آمادگی است و چندان خوش نمی گذرد. اما سفر های دقیقه ی نودی یک حسن غیر قابل انکار دارد و آن اینکه گاهی بسیار ارزان در می آید. ایرلاین ها مایل نیستند با صندلی های خالی پرواز کنند و اگر پروازی پر نشود بلیط ها ممکن است در روز های آخر به قیمت ارزانی به فروش برسد. چنین چیزی در مورد تور ها و هتل ها نیز صدق می کند. در نتیجه مثلاً سفری که در حالت عادی شما از عهده ی هزینه هایش بر نمی آمدید امکان پذیر می شود.

برای اینکه از امکان ارزانی سفر های لحظه ی آخری برخوردار شوید و تا حد امکان از مشکلات و دردسر هایش در امان بدانید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله به راه هایی برای پیدا کردن سفر های ارزان لحظه ی آخری و همچنین آمادگی هایی که برای اینگونه سفر ها لازم است اشاره خواهیم داشت. با 2Safar همراه باشید.

2safar

برای سفر به مقصد های مختلف آماده باشید و روی یک مقصد خاص پا فشاری نکنید.

یکی از نکات کلیدی در سفر های لحظه آخری رویکرد "هر چه پیش آید خوش آید" است. در این نوع سفر ها شما باید یا در مورد انتخاب مقصد انعطاف پذیر باشید یا در مورد زمان سفر. از آن جا که انعطاف پذیری در رابطه با زمان دشوار تر است و اغلب مردم ترجیح می دهند از قبل زمان حدودی سفر شان را بدانند تا برنامه ریزی و اقدامات لازم را انجام دهند، شما ناچار هستید در مورد مقصد کوتاه بیایید. اگر مقصد خاصی در نظر دارید ممکن است سفر لحظه ی آخری امکان پذیر نباشد. بهتر است کلی تر در مورد مقصد خود فکر کنید، مثلاً تصمیم بگیرید که به جنوب شرق آسیا سفر کنید و سپس ببنید پرواز به کدام یک از کشور های این منطقه ارزان تر در می آید یا کدام تور ها در دقیقه ی نود نرخشان را پایین می آورند. ممکن است اینگونه سفر به مقصدی که تصور دقیقی درباره اش ندارید به نظرتان عجیب برسد، اما جالب است بدانید بسیاری از مردم دنیا عاشق این نوع سفر کردن هستند و آن را یک ماجراجویی واقعی می دانند.

2safar

ارزان ترین پرواز را سرچ کنید.

یک راه حل خوب برای پیدا کردن پرواز ارزان این است که گزینه ی cheapest flight را در گوگل سرچ کنید. در نتیجه ی سرچ گزینه ای می آید که می توانید مبدأ و مقصد را وارد کرده و تاریخ ارزان ترین پرواز را پیدا کنید. با این سرچ به ارزان ترین پرواز می رسید اما عجله نکنید. با انتخاب این پرواز شما به صفحه ی ایرلاین راهنمایی خواهید شد و مجبور می شوید بلیط خود را مستقیماً از سایت ایرلاین خریداری کنید، در حالی که بهتر است پس از آن که تاریخ ارزان را به دست آوردید به سایت های واسطه بروید و بلیطتتان را با قیمتی مناسب تر از آن سایت ها بخرید.

2safar