پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت سوم

پیشنهاداتی برای سفر های ارزان و دقیقه نودی - قسمت سوم

برای اینکه از امکان ارزانی سفر های لحظه ی آخری برخوردار شوید و تا حد امکان از مشکلات و دردسر هایش در امان بدانید، این مقاله را بخوانید. در این مقاله به راه هایی برای پیدا کردن سفر های ارزان لحظه ی آخری و همچنین آمادگی هایی که برای اینگونه سفر ها لازم است اشاره خواهیم داشت. با 2Safar همراه باشید.

هشدار پرواز ها را برای خود روشن کنید.

یکی از راه هایی که می توانید پرواز های ارزان را پیدا کنید، فعال کردن سیستم هشدار پرواز ها در سایت است. با فعال کردن flight alerts سایت های واسطه و ایرلاین ها هرگاه که پرواز ارزان یا تخفیف خوبی پیدا شود به شما ایمیل می زنند و اطلاع رسانی می کنند. این ایمیل ها حتماً مرور کرده و بررسی نکرده پاک نکنید. ضمناً اگر پروازی را رزرو کنید، این سایت ها از طریق همین سیستم هشدار شما را در مورد پروازتان به روز نگه می دارند، مثلاً اگر پرواز تأخیری داشته باشد به شما ایمیل می زنند.

2safar

با یک آژانس مسافرتی هماهنگ باشید.

یکی دیگر از راه های پیدا کردن پرواز های لحظه ی آخری راهنمایی خواستن از آژانس های مسافرتی است. آن ها معمولاً زودتر از همه از این پرواز ها مطلع می شوند و می توانند به شما کمک کنند پروازی با قیمت مناسب بیابید. بهترین راه، ایجاد ارتباط با یک کارمند آژانس است. سعی کنید همیشه بلیط های خود را از یک آژانس و یک شخص خاص خریداری کنید تا مشتری وفادار قلمداد شوید. به این ترتیب شانس اینکه در پیدا کرن پرواز ها و تور های لحظه آخری موفق باشید بیشتر می شود. ضمناً احتمال اینکه آژانس های مسافرتی برای مشتری های وفادار خود تخفیف هایی در نظر بگیرند زیاد است.

2safar

حواستان به برنامه ی جستجو گری که برای سرچ پرواز ها استفاده می کنید باشد.

شما هر چه در مرورگر خود سرچ کنید برای تبلیغات استفاده می شود. مثلاً اگر سرچ شما در مورد یک پرواز به خصوص باشد، بعداً در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام یا خود وب با تبلیغاتی در ارتباط با پروازی که سرچ کرده اید مواجه می شوید. حتماً این تبلیغات را نادیده بگیرید چون ایرلاین ها گران ترین بلیط هایشان را از طریق این تبلیغات می فروشند. بهترین راه حل این است که در هنگام جستجوی پرواز از مد خصوصی یا private/incognito mode در گوگل کروم استفاده کنید. به این ترتیب اطلاعات شما دیگر مورد استفاده ی تبلیغاتی قرار نمی گیرد.

2safar

درست برنامه ریزی کنید.

شما نباید طوری روی پیدا کردن یک پرواز ارزان متمرکز شوید که سایر جنبه های سفر مانند رزرو هتل را از یاد ببرید. بعض اوقات شما یک پرواز ارزان در یک بازه ی زمانی به خصوص پیدا می کنید، اما هتلتان گران در می آید و به نوعی تقشه ی شما برای پس انداز پول نقش بر آب می شود. هر گاه پروازی ارزان به مقصدی پیدا کردید قبل از رزرو شتاب زده ی آن در مورد هتل سرچ کنید و وقتی مطمئن شدید هتلی با قیمت مناسب پیدا خواهید کرد بلیط هواپیما را بخرید.

2safar