وقتی پروازتان تأخیر دارد، به این شکل از وقت خود استفاده کنید - قسمت چهارم

وقتی پروازتان تأخیر دارد، به این شکل از وقت خود استفاده کنید - قسمت چهارم

ما فهرستی از کارهای مختلف که می توان در صورت تأخیر در پرواز انجام داد را برایتان آماده کرده ایم. گاهی همین تأخیر فرصتی مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد که کار هایی که قبل از سفر فرصت انجامش را نداشته اید تکمیل کنید و به انجام برسانید.

در فرودگاه گردش کنید.

فرودگاه ها دیدنی تر از آن هستند که تصور می کنید. به خصوص فرودگاه های بین المللی جذابیت یک شهر را دارند. در صورت تأخیر در پرواز می توانید خودتان به طور مستقل اقدام به گشتن در فرودگاه کنید. همچنین می توانید درخواست یک تور بازدید از فرودگاه بدهید. این تور ها رایگانند و بهترین راه حل برای کشتن وقت هستند.

2safar

فرود و تیک آف هواپیما ها را تماشا کنید.

اگر همراه با خانواده و به خصوص بچه های کوچک سفر می کنید تماشای فرود و تیک آف هواپیما ها بسیار جذاب است. بچه ها کنجکاوی زیادی در مورد پرواز دارند. تمام فرودگاه ها نقطه ای برای تماشای هواپیما ها دارند و در این نقطه می توان باند فرودگاه را از پنجره های تمام قد تماشا کرد. شاید تصورش را نکنید اما تماشای هواپیما ها در باند کاری بسیار جذاب است.

2safar

به سراغ ماشین های بازی بروید.

بسیاری از فرودگاه های بین المللی امکاناتی برای بازی و سرگرمی دارند که گذر زمان را بسیار آسان می سازد. البته این ماشین های بازی پولی هستند و مراقب باشید خیلی هزینه نکنید. برای این بازی ها نیاز به پول نقد دارید.

2safar

دوستان جدید پیدا کنید.

در مدتی که در انتظار پرواز هستید، این فرصت را دارید که دوستان جدید بیابید. می توانید سر صحبت را با سایر همسفران باز کنید و دوستانی بیابید. خود موضوع تأخیر در پرواز می تواند شروع موضوع صحبت باشد. سایر موضوعاتی که می تواند در شروع مکالمه به شما کمک کند فوتبال، آب و هوا، مد و فشن و یا سیاست باشد. خیلی زود می توانید علائق مشترکی بیابید و اوقات انتظار را با خوشی سری سازید. اگر پرواز رفتتان تأخیر دارد می توانید دوستی هایی که ایجاد کردید را در سفر ادامه بدهید.

2safar

یادداشت بنویسید.

اگر اهل نوشتن هستید زمان انتظار می تواند با نوشتن در یک دفتر یا تایپ در لپ تاپ بسیار کوتاه شود. در مورد هر چیزی که دوست دارید بنویسید و برای خود محدودیت ایجاد نکنید. می توانید خاطرات سفر را بنویسید یا انتظاراتی که از سفر دارید را درج کنید. اگر اهل خاطره نویسی نیستید می توانید از ایده هایی که در ذهن دارید و موضوعات جذابی که برای بهبود کسب و کار، روابط یا دوستی هایتان به ذهنتان می رسد یادداشت بردارید. در ضمن اگر حس می کنید دچار استرس هستید یا احساس ناراحتی می کنید نوشتن احساساتتان کمک می کند این احساسات و افکار را تخلیه کرده و حال بهتری پیدا می کنید.

2safar

فیلم ببینید.

ما پیش از این توصیه کرده ایم که در هنگام سفر به سرگرمی های داخل هواپیما اکتفا نکنید و مجموعه ی خودتان را همراه داشته باشید. یکی از این مجموعه ها می تواند فیلم ها و سریال های مورد علاقه تان باشد. اگر نمی خواهید لپ تاپ به همراه ببرید، تبلت با خود داشته باشید تا بتوانید در تبلت خود فیلم ببینید.

2safar