وسایلی که بهتر است در سفر به همراه ببرید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید

شاید باورش برایتان سخت باشد که برخی راهکارهای ساده تا چه میزان هزینه های بیهوده ی شما را در سفر کاهش خواهند داد و در صرفه جویی پول به شما کمک خواهند کرد. از جمله ی این راهکارها همراه بردن وسایلی است که به شکل هوشمندانه مخارج شما را کاهش می دهند. با 2Safar همراه باشید تا در مورد این وسایل و کاربردهای آن ها بیشتر بدانید.

2safar

بطری های خالی لوازم آرایشی

معمولاً توصیه می شود نسخه های مسافرتی لوازم آرایشی و بهداشتی تان را تهیه کنید و به سفر ببرید. دلیل به همراه نبردن نسخه های اصلی جا گیر و سنگین بودن و همچنین ممنوعیت حمل مایعات بیشتر از حدی مشخص به داخل هواپیما است. اما اگر در هنگام خرید کرم ها و لوازم آرایشی دقت کنید قیمت نسخه ی مسافرتی وسایل آرایشی و بهداشتی اصلاً منطقی و به صرفه نیست. مثلاً قیمت نسخه ی اصلی کرم مرطوب کننده ی برند کلینیک 27 دلار و نسخه ی مسافرتی آن با یک چهارم حجم نسخه ی اصلی 14 دلار است. بنابراین تهیه ی نسخه ی مسافرتی این محصولات توجیه اقتصادی ندارد. ما دو راهکار برای شما پیشنهاد می کنیم. اولاً هنگام خرید لوازم آرایشی و بهداشتی از فروشنده درخواست اشناتیون نمایید. اشانتیون های محصولات که رایگان هستند برای سفر کاملاً مناسب می باشند. ثانیاً از فروشگاه های لوازم آرایشی بطری های خالی مخصوص مسافرت را تهیه نمایید. در این بطری های کوچک خالی محصولات آرایشی و بهداشتی خود بریزید و با خود به سفر ببرید.

2safar

ضد آفتاب و دمپایی در سفرهای ساحلی یا پارک های آبی

اگر به شهرهای ساحلی سفر می کنید فکر خرید کرم ضد آفتاب در مقصد را از سر بیرون کنید. این کرم ها در مقصد خیلی گران تر از داروخانه های شهر خودتان هستند. این موضوع در مورد دمپایی نیز صدق میکند. اگر دمپایی های لا انگشتی ارزان خود را به سفر نبرید، در پارک آبی مقصد مجبور به خرید یک دمپایی بی کیفیت با قیمتی نجومی خواهید بود.

2safar

بطری خالی آب یا قمقمه

حتماً می دانید که اجازه ی بردن آب را از بیرون به داخل سالن ترانزیت نخواهید داشت. شاید این را نیز بدانید که قیمت خوراکی و به خصوص آب در سالن ترانزیت بسیار گران تر از معمول است. بعضاً مجبور هستید سه برابر قیمت معمول یک بطری آب را پرداخت کنید. روشی هوشمندانه برای کاهش هزینه ها همراه داشتن بطری خالی آب یا قمقمه در فرودگاه است. این بطری را در آبخوری سالن ترانزیت پر کنید تا هر زمان که در طول پرواز تشنه شدید به آب دسترسی داشته باشید.

2safar

پودر لباس شویی سفری

یکی از راه های کاهش هزینه ها در سفر این است که لباس هایتان را خودتان بشویید و از خدمات لاندری هتل استفاده نکنید. حتی اگر برای هر روز سفرتان لباسی برداشته اید و انتظار ندارید تا پایان سفر با کمبود لباس تمیز مواجه شوید باز هم همراه بردن دستکش و پودر شستشو کاری هوشمندانه است. ممکن است یکی از لباس هایتان لکه دار شود یا اتفاقی غیر منتظره در سفر پیش بیاید. نیاز به یاد آوری نیست که خدمات لاندری در هتل ها کاملاً گران هستند.

2safar