ورود قطار گردشگری «گلدن‌ایگل» به ایران

فرداد پرواز

14 فروردین 1396


یک مسئول سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از ورود قطار گردشگری گلدن‌ایگل با ۷۴ گردشگر خارجی در تاریخ ۱۴ فروردین‌، به استان کرمان خبر داد و گفت: قرار است دامنه سفر این تورها تا شهرهای راین و بم توسعه یابد.

به‌گزارش"توریسم آنلاین" به نقل از تسنیم، محمود وفایی با اعلام این مطلب اظهار داشت: این قطار دارای گردشگرانی از ملیت‌های استرالیا، انگلیس، آلمان، فرانسه، هلند و روسیه است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان کرمان اظهار کرد: قطارهای بین‌المللی گردشگری یکی از نمونه‌های خاص سفر در دنیا محسوب می‌شوند، که رفته‌رفته بر تعدادشان در ایران افزوده می‌شود.

وفایی بیان کرد: این‌قبیل تورها را آژانس "پاسارگاد تورز" با همکاری شرکت‌های بین‌المللی برگزار می‌کند و قرار است دامنه سفر این تورها تا شهرهای راین و بم توسعه یابد.

وی با اشاره به اینکه فروردین امسال قطارهای دیگری هم به کرمان خواهند آمد، اضافه کرد: مشهد، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز و تهران مقاصد اصلی این تورها هستند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمان خاطرنشان کرد: ورود گردشگران خارجی به استان کرمان روند رشد خوبی دارد و امسال پیش‌بینی می‌شود، رقم آن با رشدی 25 درصدی به بالای 40 هزار گردشگر برسد.


http://tnews.ir