هواپیمایی سنگاپور توسط easyJet به سراسر جهان می پیوندد

فرداد پرواز

17 شهریور 97


آسانجت اعلام کرده است که شرکت هواپیمایی سنگاپور به وسیله خدمات ارتباطی جهانی آسانجت به سراسر جهان می پیوندد. این حرکت، که شامل کمپنی Scoot است، مشتریان آسانجت را با جنوب شرقی آسیا همراه با هواپیمایی سنگاپور از طریق میلان مalpensa فرودگاه و Scoot از طریق برلین Tegel متصل خواهد شد. انتظار می رود این سرویس در ماه های آینده در دسترس باشد. در سال 2012 به وسیله easyJet در سراسر جهان به عنوان نخستین سرویس ارتباطی با سرویس گیرنده کم هزینه راه اندازی شد و اکنون برای اولین بار مشتریان خود را از طریق Scoot به مشتریان با قیمت پایین در اختیار مشتریان قرار می دهد و همچنین می توانید با یک سرویس دهنده کامل خدمات ارتباط برقرار کنید. خطوط هوایی سنگاپور. ترکیبی از شبکه شرکت هواپیمایی سنگاپور، بیش از 135 مقصد در بیش از 35 کشور در پنج قاره، با ناوگان ترکیبی بیش از 180 هواپیما متصل است.

خطوط هواپیمایی سنگاپور و Scoot به سایر شرکای شریک در سراسر جهان توماس کوک، نروژی، WestJet، Loganair، La Compagnie، Corsair، Neos و Aurigny پیوستند. حدود 53 میلیون مشتری در هر سال از طریق آسانجت به 100 مقصد در سراسر آمریکای شمالی، کارائیب، آفریقا، اقیانوس هند و به زودی به جنوب شرق آسیا با هواپیماهای سنگاپور و Scoot می پردازند. یوهان Lundgren، مدیر اجرایی easyJet، گفت: "ما خوشحالیم که از شر شرکت های هواپیمایی سنگاپور و Scoot به عنوان آخرین شرکای شرکت های هواپیمایی برای پیوستن به سراسر جهان با easyJet خوش آمدید و با ارائه مقصد های جدید و اولین خطوط هوایی کامل به مشتریان خود پلت فرم جهانی. "ما بسیار خوشحالیم که از فرودگاه های شریک و خطوط هوایی برای گسترش جهانی در سراسر شبکه ما، اشتها آور است و ما می توانیم به طیف وسیعی از مسافران پرواز در سراسر اروپا دسترسی پیدا کنیم. "در سراسر جهان توسط easyJet به سرعت از زمان راه اندازی تقریبا 12 ماه پیش افزایش یافته است. "بیش از نیمی از پروازهای آسانجت و 53 میلیون مشتری آسان Jet قادر خواهند بود به زودی قادر خواهند بود تا خدمات شریک خطوط هوایی و سایر پروازهای آسانجت را در یک رزرو واحد از طریق پورتال آنلاین ما به اینترنت متصل کنند."در سراسر جهان توسط easyJet توضیح داد:

در سراسر جهان توسط easyJet اولین سرویس ارتباطات جهانی هواپیمایی توسط یک شرکت هواپیمایی کم هزینه اروپا است.شرکت های هواپیمایی کشوری به طور سنتی ارتباطات را از طریق موافقت نامه ها و رویه های مربوط به هزینه و پیچیده اینترلینت و کدهای مشارکتی ارائه می دهند.

با استفاده از آسانجت در سراسر جهان، از طریق یک اتصال دیجیتال و مجازی از طریق اتصال به خود و مشارکت در فروش تکثیر می شود که همان نوع اتصال را فراهم می کند، اما به سادگی و کارآمدتر. اتصال توسط شریک فن آوری Dohop فعال شده است که پلت فرم نوآورانه مشتریان easyJet را قادر می سازد تا با استفاده از easyJet.com کتاب ها و پرواز های مستقیم را انجام دهند. در سراسر جهان توسط آسانجت نیز مسافران آسانجت اجازه می دهند با سایر پروازهای آسانجت از طریق فرودگاه های همکار ارتباط برقرار کنند. آسانجت در سراسر جهان به لحاظ لحاظ کردن، استفاده از دارایی و یا مدل عملیات آسانجت تاثیر نمی گذارد.