هواپیمایی اتحاد ETIHAD پانزدهمین سال پرواز موفق خود را جشن می گیرد.

فرداد پرواز

10 آبان 97


هواپیمایی ملی امارات متحده عربی در حال حاضر ناوگان نسل جدیدی از بیش از 110 هواپیمای بوئینگ و ایرباس مدرن را دارد که به 84 مقصد پرواز دارند.

ابوظبی، امارات متحده عربی - Etihad Airways پانزدهمین سال از اولین پرواز خود را آن به عنوان یکی از شرکت های هواپیمایی پیشرو در جهان جشن می گیرد.

Etihad Airways در تاریخ 5 نوامبر 2003 با یک هواپیمای ایرباس A330-200 پرواز کرد که پرواز نمادین را به امارات متحده عربی از شهر تاریخی Al Ain در ابوظبی انجام داد. پرواز های منظم تجاری در 12 نوامبر همان سال از ابوظبی به پایتخت لبنان بیروت آغاز شد.

در طی 15 سال، Etihad Airways بیش از 840000 مسافر را اداره کرده است و 139 میلیون نفر از مسافرین در سراسر دنیا را در اختیار دارد و نیروی کار اختصاصی بیش از 22000 نفر از افراد با استعداد از 150 کشور جهان را دارد.

تونی داگلاس، مدیر اجرایی گروه هواپیمایی اتحاد، گفت: "ما در این پانزده سال به شدت از دستاوردهای اتحاد افتخار می کنیم. در این زمان کوتاه، ما به عنوان یکی از مشهورترین و شناخته شده ترین برندهای هواپیمایی در جهان، شناخته شده برای رهبری از طریق نوآوری و حفظ بهترین جنبه های مهمان نوازی عربی. ما می توانیم با نیروی تازه و نیرومندی به آینده نگاه کنیم.

"ما از مشتریان خود، شرکای شرکت های تجاری و گردشگری در ابوظبی و سراسر جهان و مردم ا برای وفاداری و پشتیبانی خود سپاسگزاری می کنیم."

Diane von Furstenberg طراح مد مشهور نیویورک، با Etihad Airways کار کرده است تا روسری و کراوات خدمه کابین را طراحی کند که در یک رویداد ستاره دار در موزه لوور ابوظبی به نشان داده می شود.

لوازم جانبی جدید توسط خدمه کابین خلبان هواپیمایی در ماه نوامبر برای جشن سالگرد 15 سالگی و همکاری 10 ساله با گرند پریکس فرمول 1 هواپیمایی اتحاد ابوظبی در اختیار قرار خواهد گرفت.

سه الگوی مشخص برای موقعیت های خدمه مختلف کابین وجود دارد، که با پالت رنگ شرکت هواپیمایی مطابقت دارد: زرد پر رنگ برای مدیران کابین، بنفش برای خدمه کابین و سفید برای مدیریت مواد غذایی و آشامیدنی.

دیان ون فورستنبرگ، طراح، گفت: " من با همکاری Etihad Airways در این پروژه هیجان انگیز هیجان زده شدم. بنفش رنگ صداقت است و زرد از رنگ های زیبا شن و ماسه بیابان در غروب آفتاب الهام گرفته شده است. "

این رویداد در لوور ابوظبی به طور مشترک توسط Etihad Airways برگزار شد.