هلند کشور رنگارنگ را بیشتر بشناسیم

فرداد پرواز

6 تیر 98


دیدنی های هلند آنچنان زیاد هستند که بیشتر از یک هفته برای بازدید از آن ها و تحسین فرهنگ این کشور وقت نیاز خواهید داشت. بسیاری از کسانی که سفر به هلند را انتخاب می کنند، تمامی توجه خود را به سمت پایتخت این کشور شهر آمستردام درخشنده با موزه ها و گالری های هنری آن سوق می دهند، در حالیکه تعداد بسیار زیادی شهر و روستای زیبا و افسونگر در این کشور کوچک اما دلربا وجود دارند که می بایست حتما در سفر به هلند از آن ها دیدن کنید

کانال های آب آمستردام که یکی از معروف ترین جاهای دیدنی آمستردام هستند، که اگر آنها ر نبینید انگار اصلا به هلند سفر نکرده اید. این کانال ها بخشی جدایی ناپذیر و غیر قابل چشم پوشی از این شهر هستند، دقیقا مانند شهر ونیز و کانال های آب مشهورش. زمانی را که هر بازدید کننده این شهر به گشت و گذار در کانال های فوق العاده آن می پردازد، به خاطره جاودان و ماندنی تمام عمرش تبدیل خواهد شد.

موزه Rijksmuseum بهترین نقطه این کشور برای اشنایی با فرهنگ این کشور است. در این موزه که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آمستردام به حساب می آید، همه چیز از تاریخ تا هنر و فرهنگ موجود است و می توانید همه این ها را یکجا در سفر به هلند بیاموزید.